Pragniemy powołać w naszej parafii Bractwo Adoracji Najświętszego Sakramentu. Osoby zainteresowane przynależnością do tej grupy oraz zorganizowaną formą adoracji Najświętszego Sakramentu prosimy o kontakt z panią Mileną. Numer Jej telefonu jest wywieszony w gablocie. Informujemy także, że spotkanie organizacyjne Bractwa odbędzie się w naszej kaplicy 30 sierpnia, o godzinie 18:45.

W związku ze zbliżająca się beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Zuzeli, czyli miejsca urodzin, dzieciństwa i młodości Wyszyńskiego. Pielgrzymka planowana jest na 18 września. Zapisy i bliższe informacje u pani Bożeny. Numer Jej telefonu wywieszony jest również w gablocie z ogłoszeniami.

6 września, po raz 170. wyruszy z płockiej Fary piesza pielgrzymka do Skępego. Jest to wydarzenie na stałe wpisane w życie religijne całego naszego miasta, tym bardziej zachęcamy więc do podjęcia trudu pielgrzymowania do maryjnego sanktuarium w Skępem. Informacje o warunkach uczestnictwa znajdziemy na tablicy ogłoszeń, a także w zakrystii i kancelarii parafialnej.

W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7:00 i 18:00; podczas Mszy św. wieczornej odnowimy Śluby Jasnogórskie.

Przy wyjściu z kaplicy do nabycia nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do lektury.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej i błogosławionej niedzieli oraz dobrego tygodnia. Natomiast solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.