Dziś 3 niedziela miesiąca, z tej racji tacę przeznaczamy na budowę kościoła a na sumie będziemy modlić się w intencji jubilatów, którzy we wrześniu zawierali sakrament małżeństwa. Ofiarami do puszki wspieramy KRDP.

Bardzo dziękuję wszystkim za udział w naszym Odpuście parafialnym. Dziękuję Księżom, chórowi z panem Organistą, wszystkim czynnie uczestniczącym w procesji, harcerkom, ministrantom, Lektorom…

Bardzo dziękuję panu Zbyszkowi Satawickiemu – stolarzowi z Boryszewskiej – za wykonanie i ofiarowanie drzewców do nowej chorągwi.

Byłoby dobrze, gdyby znalazły się na stałe osoby do noszenia podczas procesji poduszek, chorągwi, obrazów czy feretronów… Chcielibyśmy stworzyć taką stałą Asystę procesyjną. Bardzo proszę chętnych o zgłoszenie się.

Jarek zaprasza we wtorek na godz. 18.30 na spotkanie informacyjno- organizacyjne przed wyjazdem do Wilna. Spotkanie będzie w kaplicy. Ksiądz prosi również o uregulowanie drugiej raty.

W tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie św. Męczenników Korneliusza i Cypriana, w środę uroczystość św. Stanisława Kostki, w piątek wspomnienie św. Męczenników Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy a w sobotę święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Płockiej zaprasza na weekendowy kurs „Nowe Życie”, który pomaga  nawiązać lub odnowić osobistą więź z Jezusem w mocy Ducha Świętego. Odbędzie się on w dniach 27-29 września w kościele parafii św. Jadwigi Królowej w Płocku. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie i stronie internetowej diecezji płockiej.

Mamy jeszcze kilka egzemplarzy książek: „Wszystko o małżeństwie”.