Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w modlitwie o odpowiedzialnych za przekaz informacji i pracowników mediów.

Jak zawsze w trzecią niedzielę m-ca, taca przeznaczona jest na budowę kościoła.

Jutro wspomnienie św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży, w czwartek św. Mateusza apostoła a w sobotę św. Ojca Pio.

Za tydzień w niedzielę Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

W sobotę 7 października 2023 r. odbędzie się VIII Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Smardzewie. Spotkanie będzie się odbywać pod hasłem: „Rodzina Bł. Ulmów wzorem życia chrześcijańskiego”

Spotkania wspólnot młodzieżowych „Laboratorium wiary” i „Wojska Gedeona” w piątek o godz. 19.00 w salkach. Ministranci mają swoją zbiórkę w sobotę o 10.00. Zapraszamy serdecznie nowe osoby.

W dzisiejszą niedzielę o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się od Odnowienia Przyrzeczeń chrzcielnych.

Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na pierwsze spotkanie w niedzielę 1 października na g. 16:00.

Dzieci ze szkół podstawowych nr 8 i 23 formularze zgłoszeniowe otrzymają od katechetów, dzieci z innych szkół prosimy o odbiór kart w zakrystii. Prosimy także by dzieci odbierały karteczki udziału w niedzielnej Mszy św.