Dzisiejsza Niedziela Misyjna rozpoczyna Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji a tacę przeznaczamy na cele misyjne. W czwartek 25 października, przypada VII Ogólnopolski Dzień Modlitwy Żywego Różańca. Będziemy dziękować Panu Bogu za dzieło Żywego Różańca w Polsce i modlić się o jego rozwój oraz o beatyfikację jego założycielki – Pauliny Jaricot.

Dziś przypada badanie niedzielnych praktyk religijnych. To jest także 3 niedziela miesiąca a zatem na sumie będziemy modlić się w intencji małżonków, którzy w październiku zawierali sakrament małżeństwa.

Na godz. 16.00 zapraszamy na Mszę św. i spotkanie dzieci klas 4-tych, przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego oraz ich Rodziców.

Zapraszamy codziennie na Różaniec. Od poniedziałku do piątku z dziećmi modlimy się modlitwą różańcową o godz. 16.00 a po Mszy św. o godz. 17.00 ze wszystkimi. W soboty i niedziele ze wszystkimi o 17.30.

W tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie św. Jana Pawła II, Papieża.

Tydzień temu nasz chór zajął I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Chóralnych w Gostyninie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz by przybywało chętnych do śpiewania.

Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe /czytane podczas różańca w Dzień Zaduszny/.

Zarząd, Wolontariusze i Pracownicy Płockiego Hospicjum św. Urszuli Ledóchowskiej zapraszają 28 października o godz. 16.00 do kościoła św. Stanisława Kostki w Płocku, na Rodzinną Mszę św. w intencji tych, którzy odeszli do Pana w Płockim Hospicjum.

W następną niedzielę 28 października Parafia pw. Św. Faustyny w Rogozinie organizuje wyjazd do Teatru Wielkiego w Łodzi na spektakl multimedialny pt. „Bal u Naczelnika”, który rozpocznie się o godz. 18.00. Tematyka związana ze 100-leciem Niepodległości. Cena /bilet i autokar/ – 75 zł. Wyjazd z Rogozina o 14.30. Wyjazd z Płocka, przy kościele o godz. 14.45. Zapisy w zakrystii. Jest 25 miejsc.