Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny pod hasłem: „Ochrzczeni i posłani”. Ofiary na tacę przeznaczamy na misje. Loteria misyjna – ze względu na małą ilość fantów – będzie w przyszłą niedzielę – losy po 5 zł. Bardzo prosimy o przyniesienie fantów na loterię do piątku.

Zapraszamy codziennie na modlitwę różańcową o 17.30; dzieci od poniedziałku do piątku na godz. 16.00.

O godz. 16.00, będzie dziś spotkanie dla uczniów klas IV i ich Rodziców, a za tydzień dla uczniów klas III i ich Rodziców.

Z racji 3. Niedzieli miesiąca na sumie będziemy modlić się w intencji jubilatów przeżywających w październiku swoje jubileusze małżeńskie.

W tym tygodniu we wtorek przypada wspomnienie św. Jana Pawła II.

Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe.

W następną niedzielę ofiary na tacę przeznaczymy na budowę kościoła.

Wyższe Seminarium Duchowne zaprasza na Czwartkowe Adoracje Seminaryjne, które będą się odbywały w każdy III czwartek miesiąca o godz. 20.00 w seminaryjnej kaplicy przy ul. abp. A. J. Nowowiejskiego 2.

W piątek 25 października o godz. 17.00 uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Nr 5 organizują festyn charytatywny by wesprzeć leczenie uczennicy Julii Pietrzak w klinice w USA. W programie pokaz talentów, loteria fantowa, gry i zabawy oraz występy muzyczne i taneczne.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w kościele św. Stanisława Kostki, zostanie odprawiona Msza św. w intencji zmarłych w Płockim Hospicjum św. Urszuli Ledóchowskiej.

Od 1 listopada w polskich kinach będzie można oglądać bardzo głośny film pt.: „Nieplanowane”. Gorąco polecamy ten film.

Od przyszłej niedzieli cena Gościa Niedzielnego niestety wzrośnie do 6 zł.

Mamy też kilka kalendarzy z Wilna. Cena 4 zł.