Co roku 28 września, od dwunastu lat spotykamy się na ulicy o godz. 15.00, by z koronką w ręku pokornie prosić Boga o miłosierdzie dla świata całego. W rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, zgromadzimy się tym razem przy Krzyżu misyjnym by, w łączności z Jezusem konającym na krzyżu, odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dla świata nic nie znaczący kwadrans, dla Boga wielkie wołanie grzeszników.

W tym roku towarzyszą nam intencje:

  1. Za kapłanów, by wypełnili wolę Bożą przekazaną św. Faustynie: Kapłanom, którzy głosić będą i wysławiać miłosierdzie moje, dam im moc przedziwną i namaszczę ich słowa i poruszę serca, do których przemawiać będą.
  2. O jedność. Widzimy głębokie podziały w Kościele Powszechnym, widzimy jaskrawo to, co nas dzieli. Nie tylko to, co rozdziela wierzących i niewierzących, ale także to, co głęboko dzieli naszą wspólnotę. Dlatego chcemy prosić Pana o dar jedności dla Kościoła.,
  3. Za naszą Ojczyznę, za Pana Prezydenta Andrzeja Dudę, oraz wszystkich rządzących.

W tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, w piątek św. Wincentego à Paulo a w sobotę św. Wacława.

Mamy jeszcze kilka egzemplarzy książek: „Wszystko o małżeństwie”.