Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Z tej racji po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu.

Zapraszamy codziennie na modlitwę różańcową o 17.30; dzieci od poniedziałku do piątku na godz. 16.00.

Za tydzień, na Mszy św. o godz. 11.00, dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają różańce.

W przyszłą niedzielę przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na różaniec fatimski na godz. 17.30. Prosimy o wrzucanie intencji do szkatułki na bocznym ołtarzu Matki Bożej. Natomiast po Mszy św. o 18.00 będzie procesja z figurą MB Fatimskiej.

„Konfesjonał młodych” będzie w naszej parafii w niedziele od godz. 19.30. Będzie to konfesjonał ks. Pawła.

Jutro przypada wspomnienie NMP Różańcowej.

Legion Maryi w Płocku zaprasza w dniach od 4 do 11 października na czuwanie różańcowe przed Najświętszym Sakramentem. W naszej parafii 24-godzinne Jerycho Różańcowe rozpocznie się we wtorek 8 października o godz. 12.00. Zapraszamy wszystkich chętnych – a zwłaszcza Grupy Parafialne – do włączenia się w tę piękną i skuteczną modlitwę, by kruszyć mury zła.

W parafii św. Józefa w Płocku 20 października o godz. 12.30 będzie uroczysta Msza św. dla uczczenia 35 rocznicy męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki, połączona z wprowadzeniem jego relikwii.

W dniach od 10 do 22 października będą Płockie Dni Kultury Chrześcijańskiej pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy”. Program znajdziemy w gablocie.

Ks. Łukasz Szymański, z parafii MB Fatimskiej, organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 12 – 20 lutego przyszłego roku. Ma jeszcze kilka miejsc wolnych. Plan, szczegóły pielgrzymki oraz kontakt znajdziemy w gablocie.

We wrześniu 65 rodzin ofiarowało na budowę naszego kościoła 11.115,00 zł. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Gościmy dziś przedstawicieli Fundacji „Filantrop”, którzy po Mszach św. sprzedając różne czasopisma czy figurki zbierają na pomoc bardzo chorym dzieciom.