Różaniec z udziałem dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 16.15. Różaniec z udziałem dorosłych codziennie o 6.30 i 17.30.

Dziś Akcja Katolicka z naszej parafii zbiera do puszek ofiary przed kościołem na przygotowanie w naszej parafii Wigilii dla osób samotnych i starszych oraz samotnych matek z dziećmi. Prosimy o hojność serca. Akcja Katolicka zaprasza również na spotkanie otwarte 11 października o godz. 19.00 do salki parafialnej.

Pogrzeb Dzieci Utraconych 12 października na cmentarzu przy al. Kobylińskiego o godz. 17.00. Modlitwę poprowadzi ks. biskup Szymon Stułkowski.

W czwartek kolejna rocznica objawień Matki Bożej z Guadalupe. Msza św. o 18.00 z kazaniem tematycznym. Serdecznie zapraszamy

W najbliższy piątek Nabożeństwo Fatimskie o 20.30. Różaniec i procesja ze świecami wokół kościoła. Można składać na kartkach intencje do koszyczka przy figurze Matki Bożej Fatimskiej.

Za tydzień w niedzielę w związku z Dniem Edukacji Narodowej zapraszamy wszystkich nauczycieli, wychowawców i pracowników oświaty na Mszę św. w ich intencji o godz. 12.30.

W najbliższą niedzielę XXIII DZIEŃ PAPIESKI pod hasłem: Św. Jan Paweł II. Cywilizacja życia.

W dniach 15-29 października 2023 r. odbędą się 38. Płockie Dni Kultury Chrześcijańskiej.

21 października zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców na Parafialny Festiwal Piosenki Religijnej. Przygotowujemy jeden utwór religijny, przynosimy do niego podkład muzyczny lub gramy na żywo i zgłaszamy się do katechetów lub księży w parafii. Festiwal rozpocznie się o godzinie 10.00. Przewidziane są cenne nagrody.

Zapraszamy na IV Parafialny Orszak Świętych 31 października o godz. 19.00. Prosimy zarówno dzieci jak i dorosłych o przebieranie się za świętych, którzy są nam wyjątkowo bliscy. Przejdziemy w orszaku ulicami naszej parafii ze śpiewem, radością i modlitwą.

Przyjmujemy w kancelarii na Msze św. w nowym roku oraz wypominki jednorazowe, które będą czytane w Dzień Zaduszny podczas nabożeństwa w kaplicy a także wypominki całoroczne czytane w niedzielę przed Mszami o 8.00, 9.30 i 12.30.

W środę po mszy świętej o 18:00 spotkanie Kół Żywego Różańca

W dniach 23-30 kwietnia 2024 r. organizujemy parafialną pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela. Więcej szczegółów i zapisy w zakrystii i u ks. Dawida.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w niedzielę 22 października o godzinie 16.00.

Młodzież zapraszamy na rekolekcje LW ,,Naprzeciw pustce, samotności i cierpieniu”, które odbędą się w Studni w dniach od 13 do 15 października. Więcej szczegółów na plakacie w gablocie oraz na Facebooku. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na FB Laboratorium Wiary oraz FB parafialnym. Koszt rekolekcji 150 zł.

Drodzy parafianie chciałbym prosić o pomoc podobnie jak w roku ubiegłym w roznoszeniu opłatków w blokach i domach prywatnych przez zaufanych parafian. Bardzo proszę aby do końca października zgłosiły się osoby chętne do takiej formy posługi na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Kochani Parafianie serdecznie zachęcamy do wstąpienia do Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu. Zbieramy osoby do wspólnoty, która adorowałaby Jezusa we wtorek w godzinach od 7.30 do 15.00. Wystarczy, że jedna lub dwie osoby będą adorować Najświętszy Sakrament. Rozumiem, że mogą to być głównie osoby, które nie wykonują pracy przed południem. Zapraszam do takiej formy modlitwy i zachęcam by zapisać się w kancelarii lub zakrystii.

Jak zawsze przy wyjściu z kaplicy „Gość Niedzielny”. Można również odbierać w zakrystii miesięcznik „Różaniec”.