Dziś obchodzimy XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”. Ofiarami do specjalnych puszek możemy wesprzeć zdolną młodzież, która obecnie znajduje się w trudnej sytuacji materialnej.

Z okazji XIX Dnia Papieskiego mamy wystawę najlepszych prac dzieci. Zachęcamy do obejrzenia.

Na godz. 17.30 zapraszamy na różaniec fatimski, natomiast po Mszy św. o 18.00 będzie procesja z figurą MB Fatimskiej.

Zapraszamy codziennie na modlitwę różańcową o 17.30; dzieci od poniedziałku do piątku na godz. 16.00.

Po Mszy św. o godz. 11.00, dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają różańce.

Wczoraj nasz chór wziął udział w Ogólnopolskim Festiwalu Chóralnym Avis Cantores w Gostyninie i zajął 2. miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe.

W następną niedzielę, o godz. 16.00, będzie spotkanie dla uczniów klas IV i ich Rodziców.

Za tydzień rozpoczniemy Tydzień Misyjny pod hasłem: „Ochrzczeni i posłani”. Ofiary na tacę przeznaczymy na misje a na sumie będziemy modlić się w intencji jubilatów przeżywających w październiku swoje jubileusze małżeńskie.

Wyższe Seminarium Duchowne zaprasza wszystkich na Czwartkowe Adoracje Seminaryjne, które będą się odbywały w każdy III czwartek miesiąca o godz. 20.00 w seminaryjnej kaplicy. W ramach spotkania: – adoracja Najświętszego Sakramentu – medytacja Słowa Bożego – modlitwa o nowe powołania – możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Zapraszamy już w najbliższy czwartek 17 października do kaplicy naszego seminarium przy ul. abp. A. J. Nowowiejskiego 2.

W przyszłą niedzielę będzie liczenie wiernych.

Mamy też kilka kalendarzy z pielgrzymki do Wilna. Cena 4 zł.