Zapraszamy jutro na spotkanie wspólnoty wzrostu wiary Ruch Rodzin Nazaretańskich w plebanii o godzinie 18.45.

W czwartek różaniec i procesja fatimska o 20.30. Prosimy o zabranie świec z okapnikiem.

Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00 na plebanii. Schola ma próbę w sobotę o godzinie 11.00.

W sobotę spotkanie dla kandydatów do bierzmowania o godzinie 10.00 najpierw w Zespole Szkół nr 5 przy naszej kaplicy a potem przejdziemy do kościoła. Zabieramy ze sobą indeksy.

W piątek rozpoczynamy Triduum ku czci św. Jana Pawła II przed 44 rocznicą wyboru na stolicę Piotrową oraz przed Niedzielą Papieską.

Zapraszamy od piątku do niedzieli  na nieszpory o 17.30 ku czci Najświętszego Sakramentu. Natomiast o 18.00 Eucharystia z kazaniami okolicznościowymi w piątek ks. Adam Przeradzki dyrektor „Caritas” diecezji płockiej pod tytułem: „Przekroczyć próg nadziei”. W sobotę ks. dr Rafał Pabich pod tytułem: „Wiara rodzi się ze spotkania”. Dziedzictwo myśli, nauczania i świętości Jana Pawła II trzeba podejmować, rozważać i wprowadzać w życie. Dzieło Nowego Tysiąclecia buduje żywy pomnik papieża w sercach i umysłach naszej młodzieży. Materialnie wspierać będziemy tę inicjatywę poprzez składanie dobrowolnych ofiar do puszek. Różaniec w te dni z udziałem dorosłych i dzieci o 16.15.

W piątek Święto Edukacji Narodowej. Wszystkim pedagogom i pracownikom obsługi naszych szkół i przedszkoli składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa, mocy Ducha Świętego i opieki NMP w trudzie kształtowania umysłów i serc naszych dzieci i młodzieży. O to modlić się będziemy gorąco w czasie Mszy św. w niedzielę o godzinie 12.30. Szczególnie zapraszamy wszystkich nauczycieli, wychowawców, katechetów i pracowników obsługi.

Nabożeństwa różańcowe – w naszym kościele będą odprawiane codziennie o godz. 6.30 i 17.30 dla dorosłych. Natomiast o 16.15 od poniedziałku do piątku dla dzieci, które będą wygrywać figurki Matki Bożej, zbierać obrazki z różańca i zdobywać nagrody. Na koniec miesiąca różańcowego dla wszystkich dzieci które systematycznie uczestniczyły w modlitwie, przygotowana będzie jednodniowa wycieczka Dzieci na różaniec przynoszą karteczkę z wypisaną intencją oraz swoim imieniem i nazwiskiem.

Serdecznie zapraszamy osoby, które chcą i mogą śpiewać do naszego chóru parafialnego “Tibi Cantamus”. Próby odbywają się w każdy czwartek o godz. 18.00. Szczególnie potrzebujemy męskich głosów.

Za tydzień w niedzielę spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do odnowienia Przyrzeczeń Chrztu św. po Mszy św. o g. 16.00. Minął czas zgłaszania dzieci do pierwszej komunii i odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych.

15 października o godzinie 10.00 w kaplicy będziemy przeżywać Festiwal Piosenki Religijnej w naszej parafii ku czci św. Jana Pawła II przed Niedzielę Papieską. Zapraszamy dzieci i młodzież – indywidualnie lub z całą rodziną do wspólnego śpiewania. Trzeba przygotować i wykonać jedną piosenkę religijną, akompaniament muzyczny może być przygotowany na żywo przez uczestników lub przygotowany wcześniej podkład muzyczny. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii. Przewidziane są cenne nagrody w postaci bonów podarunkowych.

Przyjmujemy w kancelarii na wypominki jednorazowe, które będą czytane w Dzień Zaduszny podczas nabożeństwa w kaplicy oraz wypominki całoroczne czytane w niedzielę. Prosimy na kartkach wypisać osoby za które chcemy się pomodlić i przynieść je do kancelarii. Nowe wypominki roczne będą czytane od niedzieli 6 listopada.

Zapraszamy jak co roku na orszak Wszystkich Świętych 31 października. Prosimy o wybranie sobie postaci świętego i przygotowanie stroju.