Dziś Niedziela Misyjna i tacę przeznaczymy na potrzeby Misji. Koło Misyjne Dzieci zorganizowało loterię misyjną. Każdy los wygrywa a kosztuje tylko 3 zł. Dochód także wspiera naszych misjonarzy.

Zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową od poniedziałku do piątku dzieci na godz. 16.00 a po Mszy św. o godz. 17.00 wszystkich. W soboty i niedziele wspólny o 17.30. Dziś oraz we wtorek o godz. 16.00 modlitwę różańcową w intencji Misjonarzy z naszej Diecezji poprowadzi młodzież z naszego gimnazjum. Każdy „dziesiątek” Różańca będzie odmówiony w języku, jakim posługuje się dany misjonarz w swojej pracy misyjnej.

Zapraszamy w najbliższą środę, 26 października o 18.30 do sali parafialnej, na spotkanie Grupy modlitewnej, które będzie poświęcone zagadnieniom związanym z wiarą w życie wieczne.

Ks. Jacek serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie grupy Oazowej w piątek na godz. 18.30.

W tym tygodniu zapraszamy na Jerycho Różańcowe, które rozpocznie się 26 października /środa/ o godz. 12.00 i potrwa jak zwykle 24 godziny.

Zespół muzyczny Solo Dios Basta i młodzież zgromadzona przy Parafii zapraszają serdecznie na spotkanie modlitewne z cyklu czuwanie u Krzyża 30 października na godz. 19.00. Zamyślimy się, razem z Maryją, nad sensem ludzkiego życia i odchodzenia.

Tydzień temu badaliśmy niedzielne praktyki religijne, które pokazały, że na niedzielną Mszę św. przychodzi 2458 osób /co stanowi ok. 16,5%/ a do Komunii św. przystępują 823 osoby /to jest ok. 6%/.

Za tydzień będziemy przeżywać jubileusz 25-lecia powstania naszej Parafii. Uroczystej Sumie przewodniczyć będzie Biskup Płocki, Piotr Libera. Prosimy, by tak zaplanować sobie czas by wziąć udział w tych naszych parafialnych uroczystościach. Módlmy się także o dobrą pogodę w tym dniu, bowiem po Mszy św. zapraszamy na grochówkę i jubileuszowy tort.