Kanoniczne objęcie Diecezji Płockiej przez Jego Ekscelencję Biskupa Szymona Stułkowskiego, odbędzie się w poniedziałek 31 października 2022 r. o godz. 11.00.

Ostatni różaniec z udziałem dzieci w najbliższy poniedziałek o 16.15.

Wczoraj grupa 40 dzieci i młodzieży wraz z księżmi i panią katechetką Edytą uczestniczyła we wspólnej zabawie na trampolinach. Był czas na budowanie relacji, radość i zabawę. Dziękujemy za piękny czas.

Jutro zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na Orszak Wszystkich Świętych 31 października. Prosimy o wybranie sobie postaci świętego i przygotowanie stroju, albo wydrukowanie obrazu świętego i przyklejenie go na twardy karton by nieść świętego w orszaku. Wyruszamy z kościoła o godzinie 19:00. Trasa jak w ubiegłym roku.

W uroczystość Wszystkich Świętych (1 listopada) Msze św. będą odprawione: we wtorek, 1 listopada o godz. 8.00, 9.00, i 18.00.

Dzień Zaduszny: w środę, 2 listopada – modlitwa za wszystkich wiernych zmarłych, którzy należą do Chrystusa, ale trwa ich czas oczyszczenia w czyśćcu. W tym dniu Msze św. o godzinie 7.00, 9.00, 17.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo za zmarłych w naszej kaplicy. Proszę o przyniesienie zniczy.

Zapraszamy dzieci na próbę scholi w sobotę o 10:00, młodzież która chciałaby śpiewać w zespole parafialnym prosimy o kontakt w zakrystii z ks. Dawidem.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w niedzielę 6 listopada o godz. 16.00, a po Mszy spotkania w grupach w Zespole Szkół nr 5 przy naszej kaplicy.

Spotkanie dla rodziców i dzieci do pierwszej komunii w niedzielę 13 listopada o godzinie 16.00.

Przyjmujemy jeszcze w kancelarii na wypominki jednorazowe, które będą czytane w Dzień Zaduszny podczas nabożeństwa w kaplicy oraz wypominki całoroczne czytane w niedzielę.

Dziękujemy ponad pięćdziesięciu pielgrzymom oraz księdzu Łukaszowi którzy w poprzednią sobotę modlili się na Jasnej Górze. Pogoda była idealna a pielgrzymi przekazali dla naszej parafii  ofiary na zakup nowego paschału.

Jak zawsze przy wyjściu z kaplicy „Gość Niedzielny” w cenie 8 zł.