Dziś I niedziela miesiąca, z tej racji po sumie będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

Tradycyjnie w niedzielę po Wszystkich Świętych 10 – 15 minut przed Mszami o godz. 8.00, 9.30 i 12.30 rozpoczęliśmy roczną modlitwę wypominkową za naszych bliskich zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W najbliższą środę, 8 listopada o godz. 18.30 Grupa modlitewna zaprasza na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu. Na zakończenie oktawy uroczystości Wszystkich Świętych będziemy modlić się za naszych bliskich zmarłych oraz o umocnienie naszej osobistej wiary w zmartwychwstanie i życie wieczne.

W czwartek ks. Krzysztof zaprasza lektorów na spotkanie po Mszy św. o godz. 18.00.

W sobotę przypada 11 listopada – Święto Niepodległości. Msze św. w tym dniu będą o godz. 8.00, 9.30 w intencji Ojczyzny i o godz. 18.00. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na „Ognisko Patriotyzmu” – na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

W tym tygodniu w środę przypada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Płocku, w czwartek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w piątek wspomnienie św. Leona Wielkiego, PDK a w sobotę wspomnienie św. Marcina z Tours, B i odpust w Słupnie.

Serdecznie zapraszam Parafialną Radę Duszpasterską na robocze spotkanie, które odbędzie się 18 listopada /sobota/ o godz. 10.00.

Jest możliwość wyjazdu na pielgrzymkę śladami Jezusa Chrystusa do Ziemi Świętej w ferie zimowe 20 – 27 stycznia.  Koszt pielgrzymki to 990 dolarów, czyli około 3560 zł. Więcej informacji u ks. Krzysztofa.

W październiku 48 rodzin ofiarowało na budowę naszego kościoła 8 490,00 zł. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Mamy jeszcze jeden egzemplarz Kalendarza Rolnika 2018. Cena 25 zł. Są także nasze diecezjalne kalendarze związane ze św. Stanisławem Kostką – po 2,50 zł.