Zapraszamy dzieci na próbę scholi w sobotę o 10:00, młodzież która chciałaby śpiewać w zespole parafialnym prosimy o kontakt w zakrystii z ks. Dawidem.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dziś o godz. 16.00 a po Mszy przechodzimy do Zespołu Szkół nr 5 na spotkanie w grupach.

Spotkanie dla rodziców i dzieci do pierwszej komunii w niedzielę 13 listopada o godzinie 16.00.

Zapraszamy na spotkanie Kół Żywego Różańca we wtorek o g. 18:45.

W intencji naszej Ojczyzny modlić się będziemy w 104. ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI podczas Mszy Świętej w piątek, 11 listopada o godz. 18:00 a po niej „Ognisko Patriotyczne” ze wspólnym śpiewaniem pieśni patriotycznych wraz z Chórem „Tibi Cantamus”. W Święto Niepodległości Msze święte o godzinie 7.00, 9.00, 17.00 i 18.00.

Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu św. i ich rodziców w niedzielę 20 listopada o g. 16:00.

Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii, jak również te, które są wpłacane na konto parafialne.

Przyjmujemy intencje mszalne na 2023 rok.

Przyjmujemy jeszcze w kancelarii na wypominki całoroczne czytane w niedzielę. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami

Podczas Eucharystii poświęciliśmy dzisiaj opłatki na stół wigilijny. Można je nabyć przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na wykonanie dachu nad prezbiterium naszego nowego kościoła.