Zapraszamy dzieci na próbę scholi w sobotę o 11:00, młodzież która chciałaby śpiewać w zespole parafialnym prosimy o kontakt w zakrystii z ks. Dawidem.

Przyjmujemy intencje mszalne na 2023 rok.

Przyjmujemy jeszcze w kancelarii na wypominki całoroczne czytane w niedzielę.

Dziś ministranci będą rozprowadzać sianko pod obrus na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na potrzeby parafialnej grupy ministranckiej.

Wczoraj w Diecezjalnym spotkaniu Światowych Dni Młodzieży w Płońsku uczestniczyło pięć osób a w rekolekcjach ewangelizacyjnych w płockiej „Studni” organizowanych przez „Laboratorium wiary” brało udział 34 osoby. Cieszymy się, że młodzi ludzie szukają relacji z Panem Bogiem i ze sobą.

Za tydzień rozpoczęcie Adwentu i nowego roku duszpasterskiego pt. „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Jest to także Niedziela Trzeźwości, swoją abstynencję na czas Adwentu będzie można wpisać do Księgi Trzeźwości.

Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabyć przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na wykonanie dachu nad prezbiterium naszego nowego kościoła.

W naszym nowym kościele wykonywany jest dach nad prezbiterium a za dwa tygodnie rozpoczną się prace nad budową ściany wejściowej do nowego kościoła. Bóg zapłać za ofiary składane na konto, tacę i w kopertach oraz przy okazji trzeciej niedzieli miesiąca. Cały czas nawet w pandemię budowaliśmy kościół i pragnę poinformować, że parafia nie ma żadnych długów. Bardzo dziękuję za waszą ofiarność kochani Parafianie.

Od pierwszej Niedzieli Adwentu przy ołtarzu Pana Jezusa Miłosiernego będzie wystawiony skrzynka na pomoc świąteczną dla potrzebujących z naszej parafii, szczególnie rodzin wielodzietnych. Można będzie tam składać produkty spożywcze o przedłużonym terminie ważności.

Od 28 listopada rozpoczynamy Duszpasterskie Odwiedziny u rodzin w domach i mieszkaniach czyli Kolędę. Plan Kolędy znajduje się w gablotce parafialnej oraz na stronie internetowej Parafii. Od poniedziałku do piątku kolęda rozpoczyna się od16.00, w sobotę od godz. 9.30.