Wnętrze kościoła – spojrzenie grafika

 

 


Drodzy Parafianie!

Prowadzenie parafii to wyzwanie dla każdego księdza proboszcza. Prowadzenie parafii, która buduje kościół o wyzwanie ogromne. Jeden człowiek nie jest w stanie poradzić sobie z tym zadaniem. Ale 15 tys. ludzi już tak… Myślę u o Was, bo to nie tylko moja, ale przede wszystkim Wasza parafia. To dla Was będzie ten kościół.

Nie chciałbym abyśmy sprowadzili dzieło budowy do pieniędzy. Są one jednak konieczne i bez nich niewiele zrobimy. Dlatego dziękuję za wszystkie ofiary podarowane przy różnych okazjach (taca, przelew na konto, kolęda). Niedawno ukończono budowę drugiej ściany naszej świątyni. 22 października br. na placu udowy sprawowaliśmy Msze Święte. Teraz naszym celem jest zadaszenie kościoła. Potrzeba na to większych środków finansowych niż dotychczas.

W tym miejscu chciałbym podziękować za wszelką pomoc duchową. Bez Waszego wsparcia modlitewnego ta budowa straciłaby sens. Dziękuję również za pomoc logistyczną i zapraszam do współpracy wszystkie osoby chętne, które mają pomysły i chęci.

ks. proboszcz Grzegorz Dobrzeniecki


W 2007 roku wspólnie rozpoczęliśmy budowę nowej Świątyni jako wotum wdzięczności za życie i pontyfikat Ojca Świętego Jana Pawła II.

Dzieło budowy Kościoła mogą Państwo materialnie wesprzeć ofiarami na parafialne konto:
PKO BP: 61 1020 3974 0000 5102 0083 5488
PKO S.A.: 76 1240 3174 1111 0010 4268 5691

Za wszelkie ofiary duchowe, modlitwę oraz ofiary materialne złożone na budowę naszej Świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać!