Dziś obchodzimy Święto Chrztu Polski, a także rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy wiernych do lektury Pisma Świętego.

W tym roku Niedziela dobrego Pasterza przypada za tydzień. To dzień szczególnej modlitwy za powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Ofiary na tacę będą przeznaczone na budowę nowej świątyni. Pragnę poinformować, że zostały zakończone prace przy budowie dachów w dwóch nawach bocznych. Projekt zrealizowano częściowo ze środków Fundacji Orlen w kwocie 278350,00 złotych oraz z ofiar wiernych. Bardzo dziękujemy Darczyńcy i wszystkim Parafianom za pomoc i wsparcie. Poza projektem zostało również wykonane osadzenie dla dachu i okien w nawie niższej nowego kościoła. W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować panu Jackowi Świętemu naszemu parafianinowi za wykonanie dachów i firmie ISO-BAU oraz za utrzymanie cen za wykonawstwo sprzed roku kiedy był robiony kosztorys inwestorski. To wyraźny wkład Pana Jacka Świętego w budowę naszego kościoła. Dziękujemy wszystkim Parafianom za ofiary składane na tacę, w  kopertach i na konto. To dzięki waszemu wsparciu możemy budować kościół i wspólnotę. Bóg zapłać.

11 maja organizujemy pielgrzymkę wszystkich kochających Maryję i różaniec do Loretto koło Wyszkowa. Koszt 70 zł, zapisy w zakrystii.

W niedzielę 21 kwietnia zapraszamy dzieci i rodziców przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych na spotkanie o godzinie 16:00.

Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Francji w dniach od 19-29 września 2024. Będziemy w sanktuarium Serca Jezusowego Paray le Monial, Sanktuarium Matki Bożej La Salett, Avignion, Lourdes, sanktuarium św. Michała Archanioła St. Michael, Paryż, Pałac w Wersalu, Trier, Schoenstatt. Szczegółowe informacje w kancelarii i zakrystii oraz u ks. Proboszcza.

Serdecznie zapraszamy rodziny z małymi i większymi dziećmi lub młodzieżą na rekolekcje do Bańskiej Wyżnej koło Zakopanego w dniach od 29 czerwca do 7 lipca. Wszelkie informacje u księdza proboszcza.

Jak zawsze przy wyjściu z kaplicy „Gość Niedzielny” w cenie 10 zł. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.