Dziś pragniemy dziękować Panu Bogu za życie i pontyfikat św. Jana Pawła II w 10. Rocznicę jego kanonizacji. Podczas Mszy św. o godz. 12.30 będzie można ucałować relikwie patrona naszego nowego kościoła.

Jutro jest obchodzony Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego

W środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe o godz. 17.30. Również w środę wspomnienie św. Józefa rzemieślnika. Zachęcamy do modlitwy za bezrobotnych szczególnie po grupowych zwolnieniach jakie mają miejsce także i w naszym mieście.

2 maja uroczystość św. Zygmunta patrona naszego miasta.

W czwartek Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – pamiętajmy o wywieszeniu flagi państwowej.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź podczas Mszy świętych. Odwiedziny u chorych w wyznaczonych terminach.

3 maja uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 w intencji Ojczyzny i o 18.00. W tym dniu nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi i bluźnierstwa o godz. 8.00

11 maja organizujemy pielgrzymkę wszystkich kochających Maryję i różaniec do Loretto koło Wyszkowa. Koszt 70 zł, zapisy w zakrystii.

W tym tygodniu 3 maja kancelaria parafialna będzie nieczynna. Zmienia się również na stałe od 1 maja czas dyżurów kancelaryjnych. Kancelaria będzie czynna od wtorku do piątku od 16.00 do 17.000 oraz w sobotę od 9.00 do 10.00.

W niedzielę za tydzień o godz. 20.00 zapraszamy wszystkich tegorocznych maturzystów na Mszę św. w ich intencji ze specjalnym błogosławieństwem i modlitwą nie tylko o pomyślne zdanie matury ale również rozeznaniem drogi życiowej i powołania według woli Bożej.

Zapraszamy na Mszę św. w intencji pielgrzymów Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu do Głotowa i Gietrzwałdu 9 czerwca o godzinie 8.00.

Msza św. w intencji pielgrzymów do Meksyku 12 maja o godzinie 16.00.

Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Francji w dniach od 19-29 września 2024. Będziemy w sanktuarium Serca Jezusowego Paray le Monial, Sanktuarium Matki Bożej La Salett, Avignion, Lourdes, sanktuarium św. Michała Archanioła St. Michael, Paryż, Pałac w Wersalu, Trier, Schoenstatt. Szczegółowe informacje w kancelarii i zakrystii oraz u ks. Proboszcza.

Serdecznie zapraszamy rodziny z małymi i większymi dziećmi lub młodzieżą na rekolekcje do Bańskiej Wyżnej koło Zakopanego w dniach od 29 czerwca do 7 lipca. Wszelkie informacje u księdza proboszcza.

Jak zawsze przy wyjściu z kaplicy „Gość Niedzielny” w cenie 10 zł. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.