1. Dziś na Mszy świętej o 12.30 będziemy modlić się za Ojczyznę oraz podczas adoracji pierwszoniedzielnej.
  2. Serdecznie zapraszamy na roraty dla dorosłych i dzieci z lampionami codziennie o godzinie 7.00
  3. W piątek uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Można w tym dniu złożyć przyrzeczenie duchowej adopcji dziecka poczętego. Deklaracje są wyłożone na stoliku przy wyjściu. Można je zabrać do domu i wypełnić a następnie przynieść i złożyć na ołtarzu podczas Mszy św. 8 grudnia.
  4. 10 grudnia po Mszy Świętej o godzinie 16 zapraszamy dzieci i rodziców przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych na spotkanie.
  5. Parafialne rekolekcje adwentowe będziemy przeżywać w dniach od 15 do 17 grudnia. Prowadził je będzie ks. Jakub Kępczyński, kapelan Wojewódzkiego Szpitala na Winiarach.
  6. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabyć przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii.
  7. W naszej parafii witamy dziś ks. Patryka Zawadzkiego, który rozpoczyna posługę w naszej wspólnocie i przejmuje obowiązki po ks. Łukaszu. Życzymy księdzu światła i mocy Ducha Świętego oraz opieki Matki Najświętszej. Szczęść Boże.
  8. Plan Kolędy znajduje się w gablotce parafialnej oraz na stronie internetowej Parafii. Od poniedziałku do piątku kolęda rozpoczyna się od 16.00, w sobotę od godz. 9.00. Spowiedź 15 min przed poranną Mszą św.