1. Dziś przypada wspomnienie błogosławionych Płockich Męczenników: Abp Antoniego Juliana Nowowiejskiego i bp Leona Wetmańskiego. Krótką historię ich życia możemy przeczytać w naszych Wiadomościach Parafialnych.
2. Dziś na godz. 15.00 zapraszam na plebanię Młodzież wyjeżdżającą na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa na krótkie spotkanie.
3. Jutro 13 czerwca. O godz. 20.00 rozpoczynamy Nabożeństwo Fatimskie, na które serdecznie zapraszamy oraz prosimy o podawanie intencji do modlitwy różańcowej.
4. We wtorek o godz. 7.00 będziemy modlić się o trzeźwość narodu a po Mszy św. o godz. 18.00 będzie spotkanie Akcji Katolickiej.
5. 18 czerwca /sobota/ o godz. 9.00 w STUDNI będzie spotkanie dla wyjeżdżających na ŚDM, ich rodziców i rodzin przyjmujących pielgrzymów.
6. Z okazji kończącego się Roku Szkolnego i Katechetycznego zapraszamy wszystkie dzieci w następną niedzielę na Mszę św. na godz. 11.00.
7. Za tydzień na sumie będziemy modlić się w intencji wszystkich małżonków, którzy w czerwcu obchodzą swoje rocznice małżeńskie. Gorąco zachęcamy Jubilatów, aby zgłaszali się do zakrystii lub kancelarii.
8. W przyszłą niedzielę 19 czerwca o godz. 19.00 zapraszamy na kolejne „Czuwanie u Krzyża” w ramach przygotowań do ŚDM w Krakowie. Będziemy dziękować za kończący się rok szkolny, za nawiedzenie naszej parafii przez Krzyż i Ikonę ŚDM oraz przez Maryję w Jasnogórskim Wizerunku, a także za wszelkie łaski, którymi Pan Bóg ciągle nas obdarza. Będziemy też modlić się o dobre i bezpieczne przeżycie wakacji i urlopów oraz w intencji bliskich już Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. ZAPRASZAMY!
9. Za tydzień z racji 3 niedzieli ofiary na tacę przeznaczamy na budowę kościoła.
10. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ na godz. 17.30.
11. Na stoliku z gazetami znajduje się kolejny numer Wiadomości parafialnych, w których możemy przeczytać o bł. Płockich Męczennikach, zapoznać się z intencjami Mszy św. i aktualnymi ogłoszeniami.
12. Wspólnota Sióstr Pasjonistek serdecznie zaprasza wszystkich noszących w swym sercu pragnienie modlitwy uwielbienia Jezusa Cierpiącego, na czuwanie modlitewne, które odbędzie się w piątek 17 czerwca 2016 r., w kaplicy domu zakonnego przy ul. Sienkiewicza 24 w Płocku. Rozpoczęcie o godz. 19.00, zakończenie około godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim. W programie o godz. 19.00 Konferencja, Nabożeństwo czerwcowe i Msza święta zakończona Apelem Jasnogórskim.
13. W tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie św. Antoniego z Padwy, we wtorek bł. Michała Kozala, w środę św. Jolanty, a w piątek. św. Brata Alberta Chmielowskiego.
14. Akcja Katolicka zaprasza na Ogólnopolską Pielgrzymkę Akcji Katolickiej na Jasną Górę w dniu 18 czerwca. Szczegóły na plakacie.