1. Ćwiczenia duchowe
Propozycja ćwiczeń duchowych w Wielkim Poście skierowana jest do osób, które pragną nauczyć się osobistej więzi z Bogiem w oparciu o duchowość wypracowaną przez św. Ignacego Loyolę.

Zapraszamy w każdą środę Wielkiego Postu o godz. 19:00 na konferencję tematyczną po której będzie czas na osobistą modlitwę w ciszy przed Najświętszym Sakramentem. Będzie to prosta droga do zbudowania wiernej przyjaźni z Bogiem, jednocześnie droga do głębszego przeżycia szczególnego czasu Wielkiego Postu. Spotkania są otwarte dla każdego, kto ma w sobie pragnienie, by zrobić coś więcej_(ignacjańskie magis) w swoim życiu duchowym.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 9 marca o godz. 19:00 w kaplicy Domu Rekolekcyjnego “Studnia” na ul. Górnej 1A.

2. Czwartkowa Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy
Zapraszamy do jak najgłębszego przeżycia tej tajemnicy w której “Słowo stało się ciałem”, do kontemplacji Boga w cudzie adoracji. Będziemy sprawować ją w ciszy w naszej kaplicy w każdy wielkopostny czwartek, czyli od 3 marca do 7 kwietnia od 19:00 do 20:00 – czas modlitwy niech każdy wybierze indywidualnie. Ok. godz. 19:45 będziemy odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Akt zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu – modlitwę tę ofiarujemy o pokój na Ukrainie. Jako pomoc modlitewną przygotujemy teksty do medytacji Słowa Bożego w oparciu o Ewangelię następującej niedzieli. Przychodźcie, kiedy możecie!

3. Rekolekcje „Opuszczeni”
W dniach 11 – 13 kwietnia 2022 r. (Wielki Poniedziałek, Wielki Wtorek i Wielka Środa) zapraszamy na rekolekcje zatytułowane „Opuszczeni”, które poprowadzi o. Piotr Kropisz SJ – kierownik duchowy i rekolekcjonista. Każdego dnia będziemy modlić się na Mszy św., a po niej będzie tematyczna konferencja. Początek rekolekcji w poniedziałek o godz. 19:30.

Zapraszamy serdecznie.