Pragniemy z radością poinformować, że wczoraj wszyscy kandydaci do bierzmowania, którzy przyszli na spotkanie wykazali się wystarczającą wiedzą i postawą w zakresie przygotowania do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.

Za tydzień w niedzielę w całym Kościele Powszechnym będzie obchodzona Niedziela Słowa Bożego. Po raz kolejny będziemy przeżywać dzień promocji Słowa Bożego. Ojciec Święty pragnął, aby ten dzień był poświęcony celebracji, refleksji oraz rozszerzaniu słowa Bożego

22 stycznia w niedzielę o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Na spotkanie zaprasza ks. Tomasz.

Za tydzień przypada w sobotę i niedzielę Dzień Babci i Dziadka. Pamiętajmy w modlitwie i życzliwości wobec naszych bliskich, którym tak wiele zawdzięczamy.

29 stycznia w niedzielę spotkanie rodziców i dzieci do odnowienia przyrzeczeń chrztu świętego o godzinie 16.00.

Plan Kolędy na najbliższy tydzień znajduje się w gablotce parafialnej oraz na stronie internetowej Parafii. Od poniedziałku do piątku kolęda rozpoczyna się od godz. 16.00, w sobotę od godz. 9.30. Spowiedź 15 min. przed Mszą o 7.00 i pól godziny przed 18.00. Nie ma Mszy o 17.00.

Informujemy, że w najbliższą sobotę z przyczyn niezależnych od nas nie będzie kolędy na ul. Armii Krajowej 1.