Dziś Niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez papieża Franciszka. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego w naszych rodzinach.

Wczoraj obchodziliśmy „Dzień Babci”, a dziś „Dzień Dziadka”. Wiemy, jak ważna to rola być dla wnuków i prawnuków nie tylko „zasilającym” kieszonkowe, ale być przede wszystkim autorytetem i wsparciem. Wszystkim naszym kochanym babciom i dziadkom życzymy dużo zdrowia, sił i długich lat życia. Niech Bóg błogosławi, wspiera i prowadzi.

Dziś o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

Przeżywamy w Kościele w Polsce Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Program można znaleźć na stronie internetowej Kurii Diecezjalnej w Płocku.

29 stycznia w niedzielę spotkanie rodziców i dzieci do odnowienia przyrzeczeń chrztu świętego o godzinie 16.00.

Plan Kolędy na najbliższy tydzień znajduje się w gablotce parafialnej oraz na stronie internetowej Parafii. Od poniedziałku do piątku kolęda rozpoczyna się od godz. 16.00, w sobotę od godz. 9.30. Spowiedź 15 min. przed Mszą o 7.00 i pól godziny przed 18.00. Nie ma Mszy o 17.00.

Za dwa tygodnie w niedzielę wspólnota Wojsko Gedeona zaprasza na kiermasz ciast. Środki z akcji przeznaczone będą na dofinansowanie rekolekcji dla młodzieży w górach.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego, a dla najmłodszych parafian Mały Gość.

Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.