Dziś IV Niedziela Adwentu. Po Mszy św. o godz. 16.00 będzie spotkanie przygotowujące do I Komunii św.

Dziś jeszcze po Mszy o godz. 11.00 przedstawiciele scholi rozprowadzają własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne.

Zapraszamy na Roraty jutro i we wtorek na godz.00 a dziś zapraszamy na adorację Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 19.00 do 20.00.

We wtorek przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. będzie tylko rano o godz. 7.00. Zapraszamy na Mszę Wigilijną, zwana Pasterką tradycyjnie na godz. 24.00. Pół godziny przed Pasterką będzie występ Chóru parafialnego, który wykona kolędy i pastorałki. Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie, które przygotuje nas do Pasterki.

Już dziś nasz chór zapraszana na koncert kolęd, który będzie 5 stycznia po Mszy św. o godz. 18.00.

W środę Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. według porządku niedzielnego – tylko bez 20.00! Przypominamy, że podczas wyznania wiary klękamy na słowa: „I za sprawą Ducha Świętego przyjął ciało z Maryi Dziewicy i stał się człowiekiem”.

W tym tygodniu w czwartek przypada święto św. Szczepana /Msze św. jak w niedzielę – tylko bez 20.00!/, w piątek święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty a w sobotę święto św. Młodzianków, Męczenników.

Za tydzień Niedziela Świętej Rodziny, która jest dniem modlitw o świętość małżeństw i rodzin oraz dniem odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

Jutro w Płockiej Farze, w godzinach od 18.30 do 23.00 będzie można skorzystać ze spowiedzi.

Przypominamy, że w czasie trwania kolędy, od poniedziałku do piątku, nie ma Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.30 oraz Mszę św. o godz. 7.00 lub 18.00.

Podczas kolędy kancelaria będzie czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.00 do 15.00! W soboty natomiast będzie nieczynna.