Dzisiaj uroczystość Najświętszej Trójcy. W imię Trójcy Przenajświętszej otrzymaliśmy sakrament chrztu św. Każdy znak krzyża, który czynimy na naszym ciele jest wyznaniem wiary w Boga, który istnieje w trzech osobach. I do tajemnicy Trójcy świętej zdążamy żyjąc Ewangelią.

Spotkanie wspólnoty wzrostu wiary Ruchu Rodzin Nazaretańskich w plebanii jutro o 18.45.

W poniedziałek 13 dzień miesiąca i procesja fatimska wraz z różańcem o 20.30. Proszę o przyniesienie świec zabezpieczonych okapnikiem. Serdecznie zapraszamy.

Jutro wspomnienie św. Antoniego Padewskiego.

W środę spotkanie Akcji Katolickiej o godzinie 19.00 w salce parafialnej

W sobotę o 11.00 próba scholi również w salce.

W piątek i sobotę kancelaria nie będzie czynna.

Wczoraj ostatnia grupa dzieci klas czwartych przeżywała uroczystość odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych. Od poniedziałku do czwartku o 17.30 dzieci będą uczestniczyć w Białym Tygodniu.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu powraca do swego pierwotnego harmonogramu czyli: w poniedziałek od 7.30 do 21.30. Natomiast od wtorku do piątku od 15.00 do 21.30.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Ofiary na tacę są przeznaczone na budowę kościoła.

Boże Ciało przypada 16 czerwca. Msze św. będziemy sprawować o godz. 8:00, 9.30, 11.00 – z procesją i 18.00. Bardzo proszę o przygotowanie jak co roku ołtarzy dla Najświętszego Sakramentu. Procesja do czterech ołtarzy przejdzie ulicami: Kutrzeby, Ofiar Katynia, Obrońców Helu, Sucharskiego, Hubalczyków, deptak przy Parku Północnym. Prosimy o przygotowanie feretronów, chorągwi i baldachimu, a także o udekorowanie obejść i domów na trasie procesji. Ołtarze przy ulicy: Ofiar Katynia, Sucharskiego przy Przedszkolu „Tęcza” oraz przy krzyżu obok kaplicy. Zapraszamy dzieci sypiące kwiatkami. Główna Msza św. z procesją o godzinie 11.00.

Od piątku do przyszłego czwartku włącznie obchodzić będziemy Oktawę Bożego Ciała. Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Wszystkim drogim Parafianom, miłym Gościom modlącym się z nami życzymy dużo pogody ducha.