Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. To dzień szczególnej modlitwy za powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W tym dniu dziękujemy wszystkim, którzy podjęli apostolat modlitwy za kapłanów i siostry zakonne, m.in. w formie margaretek.

Jutro rozpoczyna się miesiąc maj a wraz z nim nabożeństwa majowe. Informujemy, że nabożeństwa będą odprawiane codziennie o godz. 17.30.

Zapraszamy na spotkanie Legionu Maryi w poniedziałek 1 maja o 18.45.

2 maja o 18.45 zapraszamy na spotkanie Członków Kół Żywego Różańca.

We wtorek Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – pamiętajmy o wywieszeniu flagi państwowej.

W środę uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski głównej patronki naszej Ojczyzny. Msze św. o 8.00, 9.30, 11.00 i 12.30 w intencji Ojczyzny oraz o 18.00.

W tym tygodniu pierwszy Piątek Miesiąca. Okazja do spowiedzi o godz. 7.00 i od godz. 17.00. Odwiedziny chorych według ustalonego porządku.

W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8.00 Msza Święta wynagradzająca za zniewagi i bluźnierstwa przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa.

Rodziców dzieci z grup parafialnych, które jadą na wakacyjną wycieczkę prosimy o spotkanie 7 maja po Mszy św. o 11.00.

Spotkanie rodziców i dzieci przed Odnowieniem Przyrzeczeń Chrztu Świętego 7 maja po Mszy św. o 16:00.

Dziś ostatnia możliwość by zapisać się na Parafialną Pielgrzymkę do Meksyku w dniach od 10 do 20 listopada 2023r. Program pielgrzymki można zabrać z zakrystii.

Młodzież i rodziny z dziećmi oraz osoby indywidualne zapraszamy na rekolekcje w górach w Bańskiej Wyżnej w dniach od 1 do 9 lipca. Informacje w zakrystii u ks. proboszcza.

W zakrystii można odbierać prenumeratę miesięcznika Różaniec.

Zapraszamy do lektury Gościa Niedzielnego.