Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

Nabożeństwo czerwcowe codziennie o 17.30.

Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała 8 czerwca. Ta uroczystość jest okazją do złożenia publicznego świadectwa wiary i oddania czci Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie. Trasa procesji taka jak w ubiegłym roku. Prosimy o pomoc w dekorowaniu ołtarzy. Od piątku rozpoczniemy Oktawę Bożego Ciała o godz. 18.00.

Biały tydzień od dziś do środy o godz. 17.30 a w czwartek o 11.00 podczas Mszy św. z procesją Bożego Ciała, gdzie dziewczynki sypią kwiatkami a chłopcy niosą w koszyku kwiatki. Prosimy o zbieranie płatków kwiatów do sypania przed Najświętszym Sakramentem. Dziewczynki przychodzą w Boże Ciało 15 minut przed Mszą św. o godz. 11.00 i podchodzą do miejsca przy kościele tak jak na pierwszą i komunię świętą.

Spotkania dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędą się w poniedziałek, 5 czerwca i we wtorek, 6 czerwca o godzinie 19.00 w kościele. Obecność na tych spotkaniach jest obowiązkowa.

W poniedziałek i wtorek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy o godzinie 18.00.

W sobotę 10 czerwca będziemy przeżywać Parafialny Festyn Rodzinny pod hasłem: „Rodzina Rodzi Nadzieję”. Festyn rozpocznie się o godzinie 13.00 na terenie zielonym przy kościele. W programie festynu stoiska z watą cukrową, dmuchańcami, prezentacją prawdziwej broni przez członków Stowarzyszenia Strzeleckiego „Wiarus”, warsztaty plastyczne, nauka udzielania pierwszej pomocy, Festiwal Talentów na który może się zgłosić każdy np.: zaśpiewać piosenkę, zaprezentować układ taneczny lub grę na instrumencie. Zgłoszenia do Festiwalu Talentów prosimy złożyć w zakrystii jak najszybciej.

Będzie również foodtrack, prezentacja wozu strażackiego i policyjnego oraz pieczenie kiełbasek. Będzie również punkt medyczny gdzie będzie można zbadać ciśnienie, zmierzyć poziom cukru. Można będzie także rodzinnie wygrać nagrodę kiedy najszybciej przejdzie się Labirynt pod hasłem:  „Jezus jest Drogą”. Nagrodą będzie hulajnoga i gry planszowe. Na koniec festynu wystąpi na scenie ze swoim koncertem pod tytułem: „SoulRap” ks. Tomasz Gerek a po nim koncert laureatki „Eurowizji Dzieci 2020” Alicji i Oli Tracz.

Natomiast o 20.00 modlitwa uwielbienia pod hasłem: „God is Family – Bóg jest Rodziną”.

Dziś zbiórka na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

Przy wyjściu z kaplicy można nabyć tygodnik „Gość niedzielny” Zapraszamy do lektury.