Nabożeństwa majowe są odprawiane codziennie o godz. 17.30.

W poniedziałek wspomnienie św. Rity orędowniczki spraw trudnych, a nawet beznadziejnych. Na Mszę św. o 18.00 możemy przynieść róże do poświęcenia. To na pamiątkę „cudu róży” 22 maja każdego roku poświęca się tzw. Róże św. Rity.

W piątek obchodzimy Dzień Matki. W tym dniu będziemy szczególnie polecać nasze żyjące i zmarłe mamy, dziękując im za dar życia oraz za okazaną miłość i wyświadczone wobec nas dobro.

Trwa do soboty nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W najbliższą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Wraz z tą uroczystością kończy się czas wielkanocnej spowiedzi.

W najbliższą sobotę będziemy przeżywać w naszej parafii uroczystość odnowienia przyrzeczeń chrztu świętego na Mszach św. o 10.00, 12.00 i 14.00.

28 maja w niedzielę w naszym mieście odbędzie się II Diecezjalne Święto Rodziny pod hasłem „Czas na rodzinę”. Święto rozpocznie się Eucharystią o 11.30 w Katedrze Płockiej, a następnie będzie miał miejsce Marsz dla Życia i Rodziny, który przejdzie ulicami miasta do ogrodów Wyższego Seminarium Duchownego i tam odbędzie się Festyn Rodzinny z różnymi atrakcjami. Zachęcamy do zabierania po Mszy św. bilecików uprawniających do wygrania nagrody dla całej rodziny, która będzie losowana podczas tego festynu o 15.00 w ogrodzie seminaryjnym. Warunkiem zdobycia nagrody jest wzięcie bileciku i uczestnictwo w Marszu oraz złożenie bileciku w skrzynce na boisku seminarium, która będzie się znajdować w stoisku Ruchu Rodzin Nazaretańskich.

Dziś Msza św. w intencji ośmioklasistów o godz. 16.00 przed egzaminami końcowymi. Serdecznie zapraszamy.

W dzisiejszą niedzielę ofiary na tacę są przeznaczone na budowę nowej świątyni.

Kancelaria parafialna do 2 czerwca nie będzie czynna w piątki z powodu spowiedzi komunijnych. W soboty będzie czynna od 9.00 do 10.00.

Adoracja w poniedziałek od 7.30 do 15.30. We wtorek i środę od 15.00 do 15.30. Po Mszy św. wieczornej adoracja będzie tylko w czwartek w zwyczajnych godzinach. W piątek adoracja od 15.00 do 17.00.

Spowiedź dla rodziców i dzieci przed odnowieniem przyrzeczeń chrztu świętego w piątek od 16.00 do 18.30.

Dziś zapowiadana inicjatywa dzieci i młodzieży pod hasłem: „Niebo w gębie!” Będziemy się z Wami dzielili ciastem, które jest „swojskiej roboty”, a zebrane datki przeznaczymy na wyjazd wakacyjny dzieci i młodzież ze scholi, ministrantów i „Teatru Trzeciego”. Ciasto i kawę można nabyć przy wyjściu z kościoła.

Przy wyjściu z kaplicy można nabyć tygodnik „Gość niedzielny” Zapraszamy do lektury.