Dziś Niedziela Zesłania Ducha Świętego kończąca Okres Wielkanocny. Od jutra rozpocznie się Okres Zwykły w liturgii.

Za tydzień zapraszamy maturzystów na sumę. To będzie Msza św. na zakończenie ich roku szkolnego.

Zapraszamy na godz. 17.30 na ostatnie w tym roku nabożeństwo majowe a od jutra rozpoczniemy nabożeństwo czerwcowe – ku czci NSPJ.

W tym tygodniu w poniedziałek przypada Święto NMP, Matki Kościoła, w środę wspomnienie św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, w czwartek Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana a w piątek wspomnienie św. Bonifacego, BM. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy kończąca czas Komunii św. wielkanocnej.

Przypada również pierwszy czwartek, 1. piątek, 1. sobota i 1. niedziela miesiąca. W czwartek zapraszamy na godzinną adorację Pana Jezusa od godz. 23.00, w piątek do południa odwiedzimy chorych, od. godz. 16.45 spowiedź a po Mszy wieczornej Droga Krzyżowa. W sobotę o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca NSNMP, Różaniec i medytacja a w niedzielę po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu.

W dniach 7 – 8 czerwca 1991 roku św. Jan Paweł II odwiedził Książęce Miasto Płock. Serdecznie zapraszamy 7 czerwca o godz. 17.00 na Plac Celebry Papieskiej (ul. Łukasiewicza 1) by uczcić kolejną rocznicę pobytu papieża Polaka w naszym mieście i 100.rocznicę Jego urodzin. Prezes Parafialno-Uczniowskiego Klubu Sportowego „VIKTORIA” Leszek Brzeski