Dziś, podczas Mszy św. o godz. 10.30 i 12.30, dzieci klas trzecich przystąpią do I Komunii św. Od poniedziałku do piątku, o godz. 18.00 będzie tzw. biały tydzień a we wtorek dzieci pojadą do Niepokalanowa. Wyjazd o 7.45 zbieramy się przed kaplicą.

Zapraszamy na nabożeństwo majowe codziennie na godz. 17.30.

W tym tygodniu w piątek przypada wspomnienie NMP, Wspomożycielki Wiernych.

Za tydzień na sumie będziemy modlić się w intencji małżonków, którzy w maju zawierali sakrament małżeństwa.

24 maja br. (piątek) o godz. 17.00 w kaplicy cmentarza parafialnego przy ul. Kobylińskiego w Płocku odbędzie się Msza św., a następnie pochówek dzieci zmarłych przed narodzeniem. Modlitwom będzie przewodniczył bp Roman Marcinkowski. Zapraszamy szczególnie Rodziców, a także wszystkich, którzy chcą się pomodlić w tej intencji.

Jest organizowany wspólny wyjazd z Płocka na Spotkanie Młodych Lednica 2000. Wyjazd, połączony ze zwiedzaniem miejsca chrztu Polski, odbędzie sie 1 czerwca, powrót nad ranem 2 czerwca. Koszt całości (autobus, parkingi, ubezpieczenie, pamiątki lednickie) 80 zł. Informacje, link do zapisu na FB na stronie LEDNICA WYJAZD Z PLOCKA.

Siostry Zmartwychwstanki z Mocarzewa bardzo dziękują za złożone ofiary na budowę Domu Mocarzy. Ofiarowaliśmy ok. 9.000 zł.

W przyszłą niedzielę wolontariusze Płockiego Hospicjum będą po każdej Mszy św. kwestować na rzecz hospicjum w ramach akcji „Pola Nadziei 2019”.