Nabożeństwa majowe są odprawiane codziennie o godz. 17.30.

Dziś spotkanie rodziców dzieci z grup parafialnych, które jadą na wakacyjną wycieczkę do Stegny po Mszy św. o 11.00.

Spotkanie rodziców i dzieci przed Odnowieniem Przyrzeczeń Chrztu Świętego dziś po Mszy św. o 16.00.

We wtorek po Mszy św. o 18:00 z figurą Matki Bożej wyjdziemy z kaplicy na teren naszej parafii, aby przy figurce odprawić nabożeństwo majowe. Serdecznie zapraszamy.

W czwartek 11 maja po Mszy św. o g. 18:00 zapraszamy do kaplicy na konferencję pt. W obronie świętości i pontyfikatu św. Jana Pawła II. Będzie to okazja do wysłuchania kontrargumentów na oskarżenia kierowane w ostatnim czasie pod kierunkiem św. Jana Pawła II.

W najbliższą sobotę będziemy przeżywać w naszej parafii uroczystość pierwszej komunii na Mszach św. o 10.00 i 12.00. Darem od dzieci komunijnych w tym roku są: dwa kielichy do udzielania komunii świętej pod dwoma postaciami, siedem dużych świeczników wraz ze świecami olejowymi przed ołtarz, dwa ornaty z których jeden przedstawia Matkę Bożą z Guadalupe.

W sobotę 13 maja zapraszamy na pielgrzymkę do Loretto koło Wyszkowa, wyjazd o 7:00 sprzed kaplicy, powrót około 18:00, koszt 50 zł, zapisy w zakrystii u ks. Dawida.

W niedzielę 14 maja zapraszamy o g. 11:00 na Mszę św. w intencji pielgrzymów Ruchu Rodzin Nazaretańskich na Jasną Górę.

Kancelaria parafialna do 2 czerwca nie będzie czynna w piątki z powodu spowiedzi komunijnych. Natomiast w soboty będzie czynna od 9.00 do 10.00.

W tym tygodniu rozpoczynają się próby do pierwszej komunii. Adoracja w poniedziałek od 7.30 do 15.30. We wtorek i środę od 15.00 do 15.30. Po Mszy św. wieczornej adoracja będzie tylko w czwartek w zwyczajnych godzinach. W piątek adoracja od 15.00 do 17.00.

Spowiedź dla rodziców i dzieci przed pierwszą komunią w piątek od 16.00 do 18.30

W piątek dwunasty dzień miesiąca i kontynuacja dziewięcioletniej nowenny przed 500–leciem objawień Matki Bożej w Guadalupe. Nabożeństwo majowe o 17.30 a po nim Msza św. o 18.00 i kazanie nawiązujące do Ewangelii i objawień. Na karteczkach w koszyczku przy figurze Matki Bożej Fatimskiej można składać intencje do Mszy św.

W piątek 13 maja rozpoczynamy procesje fatimskie o godzinie 20.30. różaniec a po nim procesja ze świecami. Prosimy by świece miały osłonki chroniące prze rozlaniem wosku na podłogę czy ławki.

Moi drodzy z radością możemy powiedzieć, że na naszej „Majówce w mieście” 2 maja było wiele radości, zabaw, tańca, konkursów i zmagań sportowych. Nie zabrakło ogniska, kiełbasek i rozmów, spotkań i żartów z dziećmi i rodzicami. Wielkie podziękowania księżom za włożony trud i podarowany czas, młodzieży z „Laboratorium wiary” pomoc w organizacji i prowadzenie oraz wszystkim którzy przyszli na naszą majówkę: dzieciom i rodzicom.

Młodzież i rodziny z dziećmi oraz osoby indywidualne zapraszamy na rekolekcje w górach w Bańskiej Wyżnej w dniach od 1 do 9 lipca. Informacje w zakrystii u ks. Proboszcza.

Młodzież zapraszamy na Nietypową Drogę Krzyżową, która odbędzie się w nocy z 19 na 20 maja 2023. Będziemy mieli do przejścia około 20 km. Zbiórka przed wyjściem 19 maja o 20:25 na Dworcu przy ul. Jachowicza. Będziemy jechać linią 25 do Antoniówki i stamtąd lasami, bezdrożami i polnymi ścieżkami pieszo wrócimy do naszego kościoła parafialnego.  Powrót około godziny 2:00. Zapisy w zakrystii, gdzie można pobrać zgodę na udział w NDK.

Zapraszamy do lektury Gościa Niedzielnego.