Dziś V niedziela zwykła i I Niedziela miesiąca, z tej racji po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu „Śladami św. Stanisława Kostki”.

Po Mszy św. o godz. 16.00 będzie spotkanie dla dzieci przygotowujących się o I Komunii św. i ich Rodziców.

Na godz. 19.00 zapraszają dziś księża Jarosław i Krzysztof oraz zespół Solo Dios basta z p. Jakubem i Odnowa w Duchu Świętym na „Wieczór uwielbienia”.

Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.Małżonków, którzy w lutym będą przeżywać kolejną rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa prosimy o zgłaszanie się w zakrystii. W intencji tych małżonków będziemy się modlić na sumie za tydzień.

W tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie św. Agaty, we wtorek św. Pawła Miki i Towarzyszy, Męczenników a w sobotę św. Scholastyki.

Za tydzień w niedzielę przypada Światowy Dzień Chorego – z tej racji serdecznie zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.30 z indywidualnym błogosławieństwem wszystkich obecnych – oraz 51. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

W styczniu 50 rodzin ofiarowało na budowę kościoła 5 155,00 zł. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.

Przypominamy, że w czasie trwania kolędy kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.00 do 15.00! W soboty natomiast jest nieczynna. Nie ma Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.30 i Mszę św. o 7.00 lub 18.00.

W przyszły wtorek 13 lutego będziemy kończyć wizytę duszpasterską. Jeżeli kogoś nie było w wyznaczonym czasie a chciałby, aby ksiądz przyszedł pomodlić się i poświęcić mieszkanie, to prosimy o zgłoszenie w zakrystii bądź w kancelarii.