Nabożeństwo czerwcowe codziennie o 17.30.

Za przygotowanie i uczestnictwo w Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, pragnę bardzo podziękować asyście procesyjnej z feretronami i chorągwiami, dzieciom sypiącym kwiatkami i ich rodzicom, katechetom p. Bernadecie i p. Pawłowi, liturgicznej służbie ołtarz i lektorom za piękną liturgię, Rycerzom Zakonu św. Jana Pawła II, Chórowi „Tibi Cantamus” z Panią Zofią Brzezińską, Panu organiście Piotrowi Sierackiemu, osobom dekorującym ołtarze i tym, którzy udekorowali okna swoich domów, płockiej Policji i Panu Władysławowi Bęmbenkowskiemu za nagrania z uroczystości Bożego Ciała. Dziękuję Księżom za koordynację i posługę. Na koniec dziękuję za tak liczną obecność wszystkim Parafianom podczas procesji Bożego Ciała. Było nas ok 1200 osób.

Jutro wspomnienie błogosławionych Antoniego Juliana Nowowiejskiego biskupa i Leona Wetmańskiego męczenników płockich.

W poniedziałek i wtorek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy o godzinie 18.00.

Spotkania dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędą się w poniedziałek, 5 czerwca i we wtorek, 6 czerwca o godzinie 19.00 w kościele. Obecność na tych spotkaniach jest obowiązkowa.

W poniedziałek i wtorek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy o godzinie 18.00.

Spowiedź dla kandydatów przed bierzmowaniem oraz dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego w piątek, 16 czerwca, w godzinach od 16.00 do 18.30.

Również w piątek uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego.

W najbliższą sobotę, 17 czerwca, młodzież z naszej Parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania. Uroczystości będzie przewodniczył ks. bp Mirosław Milewski. Pamiętajmy o kandydatach do bierzmowania w naszych modlitwach.

W najbliższy poniedziałek o godz. 19.00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie przed wakacyjnym wyjazdem dzieci i młodzieży do Stegny.

W niedzielę za tydzień Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla dzieci o godz. 11.00 a dla młodzieży o godzinie 20.00.

W dniach 21-24 września organizujemy pielgrzymkę do Wilna i na Wileńszczyznę, w zakrystii można odebrać szczegółowy plan i zapisać się.

Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Meksyku, a nie były na spotkaniu w piątek prosimy o zgłoszenie się do księdza proboszcza.

Na koniec pragnę wyrazić wdzięczność wszystkim zaangażowanym w przygotowanie pięknego Festynu Rodzinnego – „Rodzina Rodzi Nadzieję” Przede wszystkim: wspólnocie Ruchu Rodzin Nazaretańskich, Kołom Różańcowym, Legionowi Maryi, rodzicom ministrantów, scholi parafialnej, teatru oraz młodzieży z „Laboratorium wiary” i „Wojska Gedeona”, motocyklistom, Policji , Straży Pożarnej, Stowarzyszeniu Strzeleckiemu „Wiarus” za pomoc w przygotowaniu i poprowadzeniu naszego Festynu. Wyrażamy wdzięczność Państwu Marcie i Cezaremu z Ciechanowa za świadectwo wiary, siostrze Anecie ze zgromadzenia Sióstr Pasjonistek. Dziękujemy wszystkim sponsorom: Mazowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej z p. Prezesem Lechem Chodkowskim, Miejskiemu Towarzystwu Budownictwa Społecznego z p. Prezesem Mirosławem Kłobukowskim, Firmie KIC-PAK z p. Zdzisławem Kicińskim, Płockiemu Ośrodkowi Kultury i Sztuki z p. dyrektorem Radosławem Malinowskim oraz anonimowym ofiarodawcom za zasponsorowanie dmuchańców i innych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy rodziny na spływ kajakowy, który organizujemy 25 czerwca. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.

Przy wyjściu z kaplicy można nabyć tygodnik „Gość niedzielny” Zapraszamy do lektury.