Wczoraj grupa 126 osób młodzież z naszej Parafii przystąpiło do sakramentu bierzmowania. Uroczystości przewodniczył ks. bp Mirosław Milewski. Bardzo dziękuję za przygotowanie uroczystości ks. Łukaszowi i młodzieży, która była zaangażowana w liturgię. Nie sposób nie wspomnieć również o śpiewach podczas bierzmowania chóru „Tibi Cantamus” z panią Zofią Brzezińska na czele oraz naszego młodzieżowego zespołu myzycznego „Santa Cruz” z prowadzącą panią Elizą Wójtewicz – Brzozowską. Bardzo dziękujemy.

W tym tygodniu kancelaria nie będzie czynna we wtorek i środę. W pozostałe dni zgodnie z harmonogramem. W sprawach losowych i pilnych prosimy o kontakt na parafialny telefon komórkowy 517 100 815 umieszczony przy kancelarii, na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej.

W najbliższą środę spotkanie Akcji Katolickiej o godz. 19.00 w salce parafialnej.

W najbliższą niedzielę wyjazd rodzin na kajaki o godzinie 12.30 sprzed kościoła.

Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 dzieci ze scholii, ministrantów i młodzież z teatru wraz z p. katechetką Edytą oraz ks. Dawidem i Łukaszem wyjeżdżają na kolonie do Stegny.

W najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie upragnionych wakacji. Dzieciom, młodzieży i rodzicom życzymy udanego wypoczynku oraz pamięci o modlitwie i uczestnictwu we Mszy św. Rodziców prosimy aby zainteresowali się tym, aby dziecko na zorganizowanym koloniach, obozach czy wycieczkach miało możliwość uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.

Porządek adoracji Najświętszego Sakramentu zgodnie z rocznym harmonogramem.

Od niedzieli za tydzień zmienia się porządek Mszy św. Nie będzie Eucharystii o godz. 16.00, a w dni powszednie nie będzie Mszy św. o 17.00.

W czasie wakacji od 26 czerwca do 31 sierpnia kancelaria będzie czynna tylko we wtorek i czwartek od 16.00 do 17.00 a w sobotę od 9.00 do 10.00.

W dniach od 21-24 września zapraszamy na pielgrzymkę do Wilna i na Wileńszczyznę. Wszelkie informacje w zakrystii.

Rektorat Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku informuje, że dnia 3 lipca 2023 r. o godz. 10.00 odbędzie się pierwszy termin egzaminów wstępnych dla kandydatów do WSD w Płocku. W okresie podejmowania ważnych decyzji życiowych przez wielu młodych ludzi, otoczmy ich naszą modlitwą i dodajmy odwagi szczególnie tym, którzy odkrywają głos powołania do służby kapłańskiej i pragną pójść za Jezusem.

Bardzo pragnę podziękować panom z Rady Budowy Kościoła pod przewodnictwem p. Stanisława Pietrzaka za uporządkowanie wnętrza nowego kościoła. Wczoraj ks. biskup miał okazję zobaczyć postęp prac w nowej świątyni.

Przy wyjściu z kaplicy można nabyć tygodnik „Gość niedzielny” Zapraszamy do lektury.