W dzisiejszą niedzielę obchodzimy II Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych, ustanowiony przez papieża Franciszka. Pamiętajmy tego dnia o seniorach, przebywających w domach i ośrodkach pomocy społecznej, a zwłaszcza o diecezjalnym Domu Seniora Leonianum – Piękne życie w Sikorzu. Nasza pamięć niech objawia się przez modlitwę oraz życzliwość i budowanie relacji z naszymi bliskimi.

Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy miesiąc trzeźwości. Przy ołtarzu Pana Jezusa Miłosiernego zostanie wystawiona parafialna księga abstynencji.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W poniedziałek od 7.30 do 21.30 a od wtorku do czwartku od 15.00 do 21.30. Natomiast w piątek od 15.00 do Mszy wieczornej.

Tegoroczna Piesza Pielgrzymka Diecezji Płockiej na Jasną Górę wyruszy pod hasłem: „Powróćmy na Eucharystię” w dniach od 6 do 14 sierpnia. Gorąco zachęcamy i zapraszamy do udziału. Zapisy na pielgrzymkę odbywają się w naszej parafii.

Za tydzień na Mszy św. o godz. 9.30 i 11.00 będziemy żegnać księdza Mateusza Kawczyńskiego ponieważ będzie to jego ostatnia niedziela w parafii przed przejściem do nowej Parafii.

Na cały tydzień, niech Bóg Wam błogosławi przez wstawiennictwo MB i św. Jana Pawła II. A udającym się na wakacje życzę dobrego wypoczynku i bezpiecznej podróży.