Dziś 1. niedziela miesiąca. Po sumie zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu „W drodze do Fatimy”.

Podczas Mszy św. o godz. 11.00 będziemy się modlić w intencji uczniów oraz pracowników szkoły z okazji rozpoczynającego się nowego Roku szkolnego i katechetycznego oraz poświęcimy przybory szkolne Pierwszoklasistów.

14 Września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego i nasz odpust parafialny. Z tej racji we wtorek rozpoczniemy Nowennę przed tą uroczystością. Będziemy codziennie modlić się do Krzyża świętego podczas Adoracji o godz. 17.30.

Chętnych, którzy chcieliby uczestniczyć w spotkaniach Odnowy w Duchu Świętym ks. Krzysztof zaprasza we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 do salki.

W najbliższą środę, 6 września o godz. 18.30 Grupa modlitewna zaprasza do naszej kaplicy na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu. Będziemy prosić o potrzebne łaski na czas pracy i nauki, zawierzając Panu Bogu wszystkich ludzi związanych z dziełem wychowania młodego pokolenia.

W tym tygodniu w piątek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia podczas każdej Mszy św. uroczyście odczytamy Akt Poświęcenia Kościoła Niepokalanemu Sercu Maryi.

Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 będzie 1. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

W sobotę 16 września odbędzie się 35. Pielgrzymka Dzieci i Młodzieży Przasnysz – Rostkowo. Chcielibyśmy zorganizować wyjazd z naszej Parafii. Zachęcamy do zapisywania się u katechetów.

Po przerwie wakacyjnej powracamy do spotkań grup muzycznych:
– schola dziecięca dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym swoje spotkania będzie miała w soboty o godz. 11.00;
– zespół muzyczny dla młodzieży w wieku gimnazjalnym, licealnym i studentów swoje spotkania będzie miał w soboty o godz. 9.00;
– chór parafialny dla dorosłych swoje spotkania będzie miał w czwartki o godz. 19.00.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do salki katechetycznej. Zachęcam również nowe osoby, dla których muzyka i śpiew jest pasją, do współtworzenia tych grup parafialnych. Zainteresowani proszeni są o zgłoszenie się bezpośrednio do Pana Organisty – Pana Jakuba.

W 3. Niedzielę miesiąca na sumie będziemy modlić się w intencji małżonków przeżywających we wrześniu swoje jubileusze małżeńskie. Zachęcamy do zgłaszania się.

Zakończyliśmy „Akcję plecak”. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się do tej pięknej, pomocnej akcji.

Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy „Viktoria” zaprasza na Pielgrzymkę rowerową do Skępego. Więcej informacji znajdziemy w gablocie.