28 września, czyli w piątek, o godz. 15.00 będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach świata. Spotykajmy się na wspólnej modlitwie na ul. Armii Krajowej przed McDonald’s oraz na ul. Wyszogrodzkiej przed blokiem 161.

Zapraszamy na popielgrzymkowe spotkanie Grupy Biało-Czerwonej. Dziś o godz. 16.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji tegorocznych Pielgrzymów. Po Eucharystii spotkanie integracyjne w salkach. Zapraszamy także wszystkich Pielgrzymów Duchowych. Można zabrać ze sobą coś słodkiego.

W środę, 26 września, o godz. 18.30, Grupa modlitewna zaprasza na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu.

Uczniów klas 3 gimnazjum pragnących przystąpić w tym roku do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na pierwsze i bardzo ważne spotkanie organizacyjne. Odbędzie się za tydzień w niedzielę 30 września po Mszy Świętej o godz. 16.00. Przypominamy, że do końca września należy złożyć w kancelarii deklarację zgłoszeniową.

W czwartek przypada wspomnienie św. Wincentego a’ Paulo, w piątek św. Wacława a w sobotę święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

W sobotę, 6 października 2018 r. odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Smardzewa. Członków Kół Żywego Różańca oraz wszystkich czcicieli różańca świętego zapraszamy do sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Smardzewie. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.

Jarek zaprasza na Pielgrzymkę do Niepokalanowa 29 września (SOBOTA). W programie zwiedzanie klasztoru, muzeum, Msza Święta w Kaplicy O. Maksymiliana oraz modlitwa w otwartej w ostatnich dniach Kaplicy Wieczystej Adoracji z piękną, niezwykłą Monstrancją. Koszt – 35 zł. Wyjazd o godz. 8.00. Zapisy w zakrystii.

Po wakacjach wracamy do spotkań parafialnych grup muzycznych:
– schola – dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym w soboty o godz. 11.00;
– zespół – dla młodzieży gimnazjalnej, licealnej i studentów w soboty o godz. 9.00;
– chór – dla dorosłych w czwartki o 19.00.
Chętnych z predyspozycjami muzycznymi zachęcamy do dołączenia do wyżej wymienionych grup. Więcej informacji uzyskamy u Pana organisty.

Wczoraj nasz Chór Parafialny brał udział w konkursie chórów w Ligowie i zajął w swojej kategorii I miejsce. Gratulujemy i bardzo cieszymy się. Vivant sequentes! Niech żyją następcy!

Młodzież z naszego Zespołu muzycznego wydała swoją płytę, którą można nabyć przy stoliku z gazetami za jedyne 20 zł, ale to tylko proponowana cena