Małżeństwa i osoby indywidualne zapraszamy jutro na spotkanie wspólnoty wzrostu wiary Ruch Rodzin Nazaretańskich w plebanii o godzinie 18.45.

W środę 28 września w ramach akcji „Koronka na ulicach miast” o g. 15:00 będziemy modlić się o pokój w Ukrainie i przestrzeganie praw przez rządzących. W tym roku będziemy wspólnie modlić się w dwóch miejscach – za restauracją McDonald ’s oraz na deptaku przy kaplicy.

Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00 na plebanii. Schola ma próbę w sobotę o godzinie 11.00.

Zapraszamy młodzież do dwóch wspólnot na spotkania „Laboratorium wiary” i „Wojska Gedeona”, które odbywają się w każdy piątek o godzinie 19.00 na plebanii.

W pierwszą sobotę miesiąca, która przypada w tym tygodniu Msza św. wynagradzająca o godzinie 8.00 wraz z różańcem i adoracją Najświętszego Sakramentu. Natomiast w niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja po Mszy św. o godzinie 12.30.

Od pierwszego października rozpoczynamy miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe – w naszym kościele będą odprawiane codziennie o godz. 6.30 i 17.30 dla dorosłych. Natomiast o 16.15 od poniedziałku do piątku dla dzieci.

W naszej parafii przed tygodniem powstało męskie koło różańcowe złożone z dwudziestu mężczyzn. Ale są jeszcze chętni na drugie męskie koło dlatego będziemy dziś kontynuować zapisy do męskiego różańca. Zapraszamy do niego przede wszystkim mężczyzn, którzy będą modlić raz dziennie dziesiątką różańca w intencji swoich dzieci i żon. Zapisy przyjmujemy w zakrystii. Koło rozpocznie swoją modlitwę 7 października, dlatego wszystkich panów z tych kół zapraszamy tego dnia na mszę św. o g. 18:00, po której odbędzie się spotkanie informacyjne i zawiązanie wspólnoty.

Serdecznie zapraszamy osoby, które chcą i mogą śpiewać do naszego chóru parafialnego “Tibi Cantamus”. Próby odbywają się w każdy czwartek o godz. 18.00. Szczególnie potrzebujemy męskich głosów.

Zgłoszenia do I Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego odbieramy i składamy w zakrystii lub kancelarii do końca września.

Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej 9 października o godzinie 16:00.

Prosimy wszystkich, którzy zapisali się na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę o uzupełnienie danych osobowych i uregulowanie wpłat.

Chętnych do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony prosimy o kontakt w zakrystii lub kancelarii, żeby poznać więcej szczegółów.

Drodzy parafianie chciałbym wrócić do praktyki roznoszenia opłatków w blokach i domach prywatnych przez zaufanych parafian. Bardzo proszę aby do końca września zgłosiły się osoby chętne do takiej formy posługi na rzecz naszej wspólnoty.

Jak zawsze przy wyjściu z kaplicy „Gość Niedzielny” w cenie 8 zł.