W dzisiejszą niedzielę po Mszach św. wolontariusze z grupy Kibice Tymka Cholewińskiego, 5-letniego chłopca, który zachorował w tym roku na nowotwór złośliwy, przeprowadzą kiermasz ciast i czekolady do picia, aby pomóc rodzinie w zebraniu pieniędzy na nierefundowane leczenie onkologiczne, które jest jedyną nadzieją na powrót do zdrowia.

19 listopada w niedzielę po Mszy św. o 16:00 zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.

26 Listopada spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po Mszy o 16:00.

Dziś odbędzie się poświęcenie opłatków na wigilijny stół na Mszy św. o godzinie 8.00. Będzie można nabywać opłatek, a dobrowolna ofiara będzie przeznaczona na budowę nowego kościoła. Osoby, które zgłosiły się do roznoszenia opłatków proszę o odebranie w zakrystii identyfikatorów i opłatków do roznoszenia.

15 listopada w środę spotkanie Akcji Katolickiej o 19:00. Serdecznie zapraszamy.

Dziś obchodzony jest w Kościele w Polsce Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbierane po Mszach św. ofiary będą przeznaczone na wsparcie chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

Jak zawsze przy wyjściu z kaplicy „Gość Niedzielny”. W zakrystii można zapisywać się na roczną prenumeratę miesięcznik „Różaniec” na 2024 r.

Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej, również za ofiary przekazane na rachunek bankowy w kopertach i na tacę.

Życząc sobie dobrego tygodnia przyjmijmy Boże Błogosławieństwo.

Zapraszamy do wysłuchania Prezentacja wspólnoty Domowego Kościoła.