26 listopada o godz. 12.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji naszego parafianina pomagającego bardzo wydatnie przy budowie naszego nowego kościoła, Pana Prezesa  Romana Świeca jego rodziny oraz Firmy „Majster Development Kujawy”. Po Eucharystii zostanie wręczone panu prezesowi przez Pana Prezydenta Andrzeja Nowakowskiego odznaczenie zasłużony dla budownictwa, a następnie będziemy mogli wysłuchać pięknego dwudziestopięciominutowego koncertu muzyki religijnej w wykonaniu tercetu, m.in.: utworów Donizetiego, Mozarta, Pucciniego, Rossiego.

Dziś po Mszy św. o 16:00 zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.

Za tydzień 26 listopada spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po Mszy o 16:00.

Dziś w Strzegowie zakończyły się rekolekcje Freedom wspólnoty Wojsko Gedeona. 4 osoby z naszej wspólnoty wzięło udział w tych rekolekcjach.

Opłatek na stół wigilijny można nabywać u Pana Zakrystianina pod chórem, a w tygodniu w zakrystii, a dobrowolna ofiara będzie przeznaczona na budowę nowego kościoła. Osoby, które zgłosiły się do roznoszenia opłatków proszę o odebranie w zakrystii identyfikatorów i opłatków do roznoszenia.

Jeśli są zainteresowani parafialną pielgrzymką do Fatimy i Santiago de Compostela do zapraszamy po więcej informacji do zakrystii.

Jak zawsze przy wyjściu z kaplicy „Gość Niedzielny”.

Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej, również za ofiary przekazane na rachunek bankowy w kopertach i na tacę.

Za tydzień w niedzielę decyzją ks. Biskupa pożegnamy ks. Łukasza i podziękujemy za ponad 2 lata posługi ks. Łukasza, który przechodzi do Parafii MB Fatimskiej w Ciechanowie. Podziękowania i życzenia dla ks. Łukasza będziemy składać o 11.00 dzieci, 12.30 dorośli, 20.00 młodzież. Jednocześnie do naszej parafii przychodzi od 1 grudnia ks. Patryk Zawadzki, którego serdecznie witamy w naszej parafialnej wspólnocie i życzymy owocnej posługi.

W ostatnim tygodniu listopada rozpoczniemy wizytę duszpasterską, czyli kolędę, dlatego już teraz z wyprzedzeniem podajemy jej harmonogram.