Dzisiaj przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Dzisiejsza uroczystość jest też świętem patronalnym Akcji Katolickiej.

Dziś spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po Mszy o 16:00.

Po Mszy o godz. 8.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i  akt poświęcenia za odmówienie którego można uzyskać odpust zupełny.

Od najbliższej środy rozpoczyna się o 7.30 adoracja Najświętszego Sakramentu przez Bractwo adoracji. Będzie to już trzeci dzień po poniedziałku i wtorku gdzie przez cały dzień można adorować Chrystusa.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta od godz. 7.00 oraz od 17.00. wyjazd do chorych według wcześniejszych ustaleń.

W pierwszą sobotę miesiąca Nabożeństwo Maryjne o godz. 7.00. Następnie wystawienie, adoracja i różaniec święty.

Od 1 grudnia w naszej parafii rozpocznie posługę ks. Patryk Zawadzki. Przyjmijmy go serdecznie.

Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy o 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W czwartek święto Świętego Andrzeja. To dzień patronalny naszego p. zakrystianina Andrzeja Myzi. Będziemy składać życzenia i modlić się w intencji Pana Andrzeja we Mszy św. o godz. 18.00 w czwartek.

Za tydzień I Niedziela Adwentu, a wiec przygotowania do narodzenia Pana Jezusa. Roraty w naszym kościele dla dzieci i dorosłych od poniedziałku 4 grudnia zawsze o godz.: 7:00.

Opłatek na stół wigilijny można otrzymać w zakrystii lub pod chórem przy wyjściu. Dobrowolna ofiara będzie przeznaczona na budowę nowego kościoła. Osoby, które zgłosiły się do roznoszenia opłatków proszę o odebranie w zakrystii identyfikatorów i opłatków do roznoszenia.

Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej, również za ofiary przekazane na rachunek bankowy w kopertach i na tacę. Obecnie przygotowujemy się do wykonania dachu w nawach bocznych nowego kościoła. W tym tygodniu mamy otrzymać odpowiedź wykonawcy co do podjęcia się tego zadania.

Od przyszłej niedzieli ministranci będą rozprowadzać sianko na stół wigilijny. Przy tej okazji możemy złożyć dobrowolną ofiarę, która będzie wyrazem naszej wdzięczności za służbę przy ołtarzu i będzie przeznaczona na potrzeby tej wspólnoty parafialnej.

Jak zawsze przy wyjściu z kaplicy „Gość Niedzielny”.

Od jutra rozpoczyna się w naszej parafii kolęda czyli wizyta duszpasterska u rodzin. Prosimy na stole o przygotowanie wody święconej, pasyjki i kropidła a dzieci i młodzież zeszytu od katechezy. Kolęda jest czasem łaski, wspólnej modlitwy, błogosławieństwa domu i rodziny oraz życzliwej i szczerej rozmowy duszpasterza z parafianami. To okazja do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i budowania relacji. Wizyta kolędowa od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o 16.00 a w sobotę od 9.00.

W czasie trwania kolędy nie będzie Mszy św. o godz. 17.00, a kancelaria będzie czynna od wtorku do piątku od 15.00 do 15.45 zaś w sobotę od 8.00 do 8.45.

W związku ze zmianami personalnymi w naszej parafii dziś dziękujemy ks. Łukaszowi Arczyńskiemu za posługę w naszej parafii przez ponad dwa lata. Dziękuję za otwartość, serdeczność i pracowitość. Za to, że można zawsze na pomoc Księdza liczyć. Dziękuję za sumienność w wykonywaniu obowiązków i odpowiedzialność za powierzone Jest Ksiądz człowiekiem z pasją i sportowym zacięciem a jednocześnie dużą wrażliwością serca.

Wyrażam wdzięczność za głoszone Słowo Boże, posługę w konfesjonale, udzielane sakramenty oraz katechezę w szkole, przygotowanie młodzieży do bierzmowania, opiekę nad ministrantami w przygotowaniu liturgii niedzielnej i świątecznej, Domowym Kościołem, Laboratorium wiary, chórem parafialnym „Tibi Cantamus”, posługę wśród chorych, a także inne zadania, które trudno wszystkie wymienić.

Życzymy Księdzu wielu łask Bożych, sił duchowych i fizycznych oraz opieki Maryi w nowej Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie. Szczęść Boże.