1. Dzieci i młodzież rozpoczęły ferie zimowe. Prosimy rodziców aby podczas wypoczynku zadbali o uczestnictwo swoje i swoich pociech w niedzielnej Mszy św. Proszę przy zorganizowanym wypoczynku zapytać organizatorów czy stworzą taką możliwość waszym dzieciom.
  2. Dziś w nocy na rekolekcje wraz z ks. Tomaszem w góry wyjeżdża 14-osobowa grupa młodzieży z „Wojska Gedeona”, a za tydzień w sobotę 19-osobowa grupa młodzieży z naszej parafii z „Laboratorium wiary” wraz z ks. Proboszczem wyjeżdża na rekolekcje na nartach do Bańskiej Wyżnej. Wszystkich osób z Ruchu Rodzin Nazaretańskich na rekolekcjach w górach będzie 141.
  3. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który potrwa do 25 stycznia.
  4. Kancelaria parafialna czynna tylko od wtorku do piątku od 15.00 do 15.45 a w sobotę od 8.00 do 8.45.
  5. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w sobotę 3 lutego 2024 r. o godzinie 10.00. Spotkanie będzie miało charakter egzaminu z pytań w indeksie do numeru 60 włącznie. Na egzamin przynosimy indeks do sprawdzenia oraz opinię katechety za I semestr.
  6. 28 stycznia w niedzielę na Mszy św. o 16.00 zapraszamy rodziców i dzieci na spotkanie przygotowujące do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.
  7. Drodzy Parafianie w naszej świątyni mamy już zakupioną figurę św. Józefa, patrona mężczyzn, ojców, rodzin, Kościoła i dobrej śmierci. Figura zostanie poświęcona 19 marca, a do tej uroczystości będziemy się przygotowywać poprzez nowennę do św. Józefa. Figura została ufundowana w ¾ z ofiar specjalnie zbieranych podczas Mszy św. pierwszo-sobotnich oraz od ofiarodawców prywatnych. Jednak do pełnej kwoty brakuje jeszcze 1530 zł, więc jeśli ktoś chciałby zostać współofiarodawcą figury to zapraszamy do zakrystii.
  8. Możemy nabywać kalendarze parafialne na 2024 rok, które są cegiełką na budowę dachów w nowym kościele. Cena kalendarza wynosi 15 zł.
  9. Jak zawsze przy wyjściu Tygodnik „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do lektury.
  10. Plan Kolędy znajduje się w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej Parafii.
  11. Spowiedź 15 min przed poranną Mszą św.