Dziś IV Niedziela Adwentu i Wigilia Bożego Narodzenia. Ze względu na rodzinną Wieczerzę wigilijną Msze św. będą tylko do południa.

Zapraszamy na Mszę Wigilijną, zwana Pasterką tradycyjnie na godz. 24.00. Godzinę przed Pasterką Chór parafialny wykona kolędy i pastorałki. Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie, które przygotuje nas do Pasterki.

Jutro Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. jak w niedzielę tylko bez 20.00 a we wtorek święto św. Szczepana, pierwszego Męczennika i Msze św. jak w Boże Narodzenie. W tym dniu będziemy czytać List Rektora KUL a ofiary na tacę przeznaczamy na cele edukacyjne i formacyjne w Diecezji.

W tym tygodniu w środę święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty a w czwartek św. Młodzianków, Męczenników.

W następną niedzielę 31 grudnia święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. To także ostatni dzień roku 2017. Na godz. 17.30 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, podczas której będziemy dziękować Panu Bogu za wszelkie łaski udzielone nam w tym roku oraz przepraszać za nasze grzechy i zaniedbania.

Mamy do nabycia świece wigilijne, z których dochód wspiera Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom; Mała świeca – 6 zł, świeca kula – 12 zł oraz opłatki na wigilijny stół.

Podczas kolędy kancelaria będzie czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.00 do 15.00! W soboty natomiast będzie nieczynna.

Przypominamy, że w czasie trwania kolędy nie ma Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.30 oraz Mszę św. o godz. 7.00 lub 18.00.