Zapraszamy jutro na spotkanie wspólnoty wzrostu wiary Ruch Rodzin Nazaretańskich w plebanii o godzinie 18.45.

Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00 na plebanii. Schola ma próbę w sobotę o godzinie 11.00.

W ubiegłą sobotę w Zespole Szkół nr 5 odbyło się integracyjne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Wszystkim uczestnikom, młodzieży z Laboratorium Wiary oraz księdzu Łukaszowi dziękujemy za zaangażowanie. Także w sobotę w kaplicy odbył się Festiwal Piosenki Religijnej w naszej parafii ku czci św. Jana Pawła II. Wszystkim uczestnikom oraz organizatorom na czele z ks. Dawidem serdecznie dziękujemy. Natomiast ks. Tomasz był w sobotę na spotkaniu młodzieży „Wake Up”, w którym uczestniczyła młodzież z naszej parafii. Dziękujemy wszystkim za udział.

Nabożeństwa różańcowe – w naszym kościele będą odprawiane codziennie o godz. 6.30 i 17.30 dla dorosłych. Natomiast o 16.15 od poniedziałku do piątku dla dzieci

Serdecznie zapraszamy osoby, które chcą i mogą śpiewać do naszego chóru parafialnego “Tibi Cantamus”. Próby odbywają się w każdy czwartek o godz. 18.00. Szczególnie potrzebujemy męskich głosów.

Zapraszamy młodzież do dwóch wspólnot na spotkania „Laboratorium wiary” i „Wojska Gedeona”, które odbywają się w każdy piątek o godzinie 19.00 na plebanii.

Przyjmujemy w kancelarii na wypominki jednorazowe, które będą czytane w Dzień Zaduszny podczas nabożeństwa w kaplicy oraz wypominki całoroczne czytane w niedzielę. Prosimy na kartkach wypisać osoby za które chcemy się pomodlić i przynieść je do kancelarii. Nowe wypominki roczne będą czytane od niedzieli 6 listopada.

W najbliższą sobotę pielgrzymi udający się na Jasną Górę przychodzą na godz. 6.00 do kaplicy a potem wyjeżdżają do Sanktuarium w Częstochowie.

Zapraszamy jak co roku na orszak Wszystkich Świętych 31 października. Prosimy o wybranie sobie postaci świętego i przygotowanie stroju.