Dziś pierwsza niedziela: adoracja Najświętszego Sakramentu.

Od najbliższego wtorku Bractwo Adoracji Najświętszego Sakramentu rozpoczyna adorację w każdy wtorek od godziny 7.30 aż do 21.30. Poszukujemy chętnych by adorować Pana Jezusa również od środy po porannej Mszy świętej.

Różaniec w intencji zmarłych codziennie do 8 listopada o godz. 17.30 z czytanymi wypominkami jednorazowymi. Kartki z wypominkami można jeszcze składać w zakrystii.

Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Zachęcamy do takiej pomocy naszym bliskim, którzy poprzedzili nas w drodze do nieba.

W sobotę Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. o 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 w intencji Ojczyzny i o 18.00. Wieczorem ognisko patriotyczne z wspólnym śpiewaniem pieśni patriotycznych.

W najbliższą sobotę kancelaria nie będzie czynna.

Za tydzień w niedzielę kolejna miesięczna rocznica Objawień Matki Bożej w Guadalupe, trwamy bowiem w nowennie przed rocznicą 500-lecia tych objawień.

W przyszłą niedzielę, 12 listopada, jak co roku, obchodzony jest w Kościele w Polsce Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbierane po Mszach św. ofiary będą przeznaczone na wsparcie chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

W środę 8 listopada po Mszy Św. o 18:00 zapraszamy na spotkanie Kół Żywego Różańca

19 listopada w niedzielę po Mszy św. o 16:00 zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych

Za tydzień poświęcenie opłatków na wigilijny stół na Mszy św. o godzinie 8.00. Będzie można nabywać opłatek a dobrowolna ofiara będzie przeznaczona na budowę nowego kościoła. Osoby, które zgłosiły się do roznoszenia opłatków proszę o odebranie za tydzień w zakrystii identyfikatorów i opłatków do roznoszenia.

Jak co roku dziś przed kościołem można kupić rzeczy wykonane przez osoby niepełnosprawne, a zbierane w ten sposób ofiary będą przeznaczone na pomoc dla osób niepełnosprawnych.

Jak zawsze przy wyjściu z kaplicy „Gość Niedzielny”. W zakrystii można zapisywać się na roczną prenumeratę miesięcznik „Różaniec” na 2024 r.

Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej, również za ofiary przekazane na rachunek bankowy w kopertach i na tacę.

Życząc sobie dobrego tygodnia przyjmijmy Boże Błogosławieństwo.