Dziś trzecia niedziela miesiąca a zatem na sumie będziemy modlić się w intencji Jubilatów przeżywających rocznice zawarcia sakramentu małżeństwa, którzy odnowią swoje przyrzeczenia. Na zakończenie pomodlimy się w intencji wszystkich rodzin prosząc o wstawiennictwo Świętą Rodzinę z Nazaretu.

Gościmy dziś przedstawicieli Fundacji Filantrop, którzy po Mszach św. sprzedając różne czasopisma czy gipsowe figurki zbierają na pomoc bardzo chorym dzieciom.

Dziś o godz. 16.00 Msza Święta z katechezą dla Rodziców oraz dzieci klas 4 i 5-tych, przygotowujących się do Odnowienia przyrzeczeń Chrztu Świętego.

Dziś także badanie niedzielnych praktyk religijnych, czyli ile nas przychodzi na niedzielną Mszę św. a ile przystępuje do Komunii św.

Zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową od poniedziałku do piątku dzieci na godz. 16.00 a po Mszy św. o godz. 17.00 wszystkich. W soboty i niedziele wspólny o 17.30.

Jacek serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na pierwsze spotkanie grupy Oazowej w piątek na godz. 18.30.

W tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, we wtorek święto Św. Łukasza Ewangelisty i dzień modlitw w intencji pracowników Służby Zdrowia, w czwartek wspomnienie św. Jana Kantego, w piątek bł. Jakuba Strzemię a w sobotę św. Jana Pawła II.

Przyjmujemy już na wypominki roczne oraz jednorazowe.

Za tydzień będzie Niedziela Misyjna i tacę przeznaczymy na potrzeby Misji. Koło Misyjne Dzieci chce zorganizować w tym dniu loterię misyjną. W związku z tym proszą o przynoszenie fantów do kościoła /karton pod chórem/ bądź do Szkoły Podstawowej nr 23 do pani Katarzyny Popek.

30 października /ostatnia niedziela/ będziemy przeżywać jubileusz 25-lecia powstania naszej Parafii. Uroczystej Sumie przewodniczyć będzie Biskup Płocki, Piotr Libera. Prosimy, by tak zaplanować sobie czas by wziąć udział w tych naszych parafialnych uroczystościach.