Dziś, z racji 3. Niedzieli miesiąca, na sumie będziemy modlić się w intencji małżonków, którzy w styczniu zawierali sakrament małżeństwa a ofiary na tacę przeznaczymy na budowę kościoła.

O godz. 16.00 będzie Msza św. z katechezą dla dzieci klas 4-tych, przygotowujących się do Odnowienia przyrzeczeń Chrztu Świętego, i ich Rodziców.

W tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie św. Agnieszki, w czwartek św. Franciszka Salezego, w piątek święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła a w sobotę wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa.

Wczoraj nasz Chór Parafialny zajął I miejsce na IV Diecezjalnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Czerwińsku. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju.

Katolicka Szkoła Podstawowa w Płocku w pierwszym tygodniu ferii zaprasza dzieci do 9. roku życia na półkolonie „Zimowe Wędrówki”, od godz. 8.00 do 13.00. Organizator zapewnia śniadanie i ciepły posiłek. W programie m.in.: gra terenowa, zimowy szlak w ogrodzie zoologicznym, wyjście do kina i bal karnawałowy. Natomiast dla uczniów klas 7. i 8. oraz 3. Gimnazjum – również w pierwszym tygodniu ferii – szkoła organizuje warsztaty z informatyki, historii oraz teatralne i muzyczne. Szczegółowe informacje na stronie internetowej szkoły. Zapisy w sekretariacie lub pod numerem telefonu: 24 261 28 30 lub 799 049 394.

Julia – uczennica klasy V Szkoły Podstawowej Nr 23 – zachorowała na nowotwór kości. Na kosztowne leczenie i rehabilitację potrzebuje naszej pomocy. Za tydzień Schola będzie śpiewać przed Mszą św. o godz. 11.00, w trakcie i po Mszy św. i po wszystkich Mszach św. będą zbierać ofiary do puszek aby pomóc Julii. Także nasz Zespół młodzieżowy włączy się do tej akcji i będzie śpiewać na wszystkich mszach a po zakończeniu będą sprzedawać swoje płyty, by uzyskane pieniądze przekazać na pomoc dla Julii.

Dom Studnia zaprasza na bal karnawałowy, który odbędzie się 26 stycznia. Początek balu o godz. 21.00. Koszt 80 zł od osoby. Natomiast w dniach 3 – 8 lutego dla osób pełnoletnich organizuje zimowy wyjazd do Zębu koło Poronina. Zgłoszenia do wyczerpania miejsc. Wszystkie informacje o tych wydarzeniach na www.ddm-studnia.pl

Przypominamy, że w czasie trwania kolędy, od poniedziałku do piątku, nie ma Mszy św. o godz. 17.00. Codziennie natomiast zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.30.

Kancelaria zaś jest czynna tylko od poniedziałku do piątku od godz. 14.00 do 15.00!